Pri nákupe za 50 € máte dopravu ZADARMO

Čakrové esencie

Čakry sú energetické centrá v tele každého z nás, ktoré sú spojené s orgánmi a žľazami na rovnakej frekvencii. Čakru si môžete predstaviť ako rotujúci vír, čím priťahuje energiu rovnakej vibrácie a udržuje duchovný, duševný, emočný a fyzický stav tela v rovnováhe. Ak sú čakry vyvážené, človek je šťastný a zdravý. Niekedy dochádza k tomu, že nám je energia odčerpávaná alebo sa v nich ukladá energia z negatívnych situácií a strachov, čím dochádza k oslabeniu alebo zablokovaniu čakier. Blokácie sú spôsobované negatívnymi emóciami ako strach, smútok, sklamanie, vina, hanba, a pod. Naša životná energia nami nemôže prúdiť a následne vzniká bolesť alebo chronické choroby. 

Preto je veľmi vhodné čakry prečisťovať a stimulovať, aby v nich prúdila tá správna energia. Nerovnovážne stavy sa dajú upravovať harmonizovaním, keď čakru vystavíme podobnej vibrácii. Čakrové esencie sú energetické oleje s unikátnymi vlastnosťami, využívajú silu drahokamov, minerálov a esenciálnych olejov a pomôžu blokovaným, alebo nevyrovnaným čakrám, aby sa zotavili. Doporučujeme ich používať 3-4 týždne.

Môžete si vybrať intuitívne – teda tú, ktorá vás osloví. Alebo podľa toho, kde viete alebo cítite, že máte problém, prípadne celú sadu.