;
Ku každej objednávke VZORKA ďalšieho produktu ZDARMA! Doprava ZADARMO pri nákupe nad 40 €.

7.čakrová esencia SAHASRARA

€18 €15 bez DPH
Skladom (>10 ks)

7. čakrová esencia Sahasrara

Zmes esenciálnych olejov a drahých kameňov vhodná na posilnenie 7.čakry čakry korunnej. Disharmónia siedmej čakry sa môže prejaviť nasledovnými choreniami: Depresia, Parkinsonova choroba, schizofrénia, epilepsia, senilná demencia, úzkosti, strachy.

Má svetlo fialovú farbu, ktorá môže prechádzať do biela so zlatistým nádychom. Sahasrára nesie zodpovednosť za celistvosť všetkých našich energetických tiel a ich čakier. Ručí za to, že môžeme cítiť radosť, šťastie a eufóriu. Akonáhle dôjde k oslabeniu tejto čakry, prejaví sa to v celom našom tele. Keď dôjde k uzavretiu 7. čakry trpí celé naše fyzické telo, ale lekári nič nenájdu. Keď tento stav pretrváva, nastáva smrť. Z psychického hľadiska tu môžeme nájsť schizofrénie, Parkinsonovu chorobu, epilepsiu, demenciu- i senilnú, depresie a úplné zúfalstvá. Preto nie je náhoda, že úplné zúfalstvo človek vyjadruje tým, že si položí ruky na temeno hlavy.

Ľudia s narušenou funkciou siedmej čakry potrebujú láskyplné vedenie, ktoré im pomôže znovu vniesť do života svetlo. Ak je táto čakra dostatočne otvorená, vyživuje a vitalizuje náš miechový kanál a všetky čakry pozdĺž chrbtice, čo rozosiela energiu prostredníctvom meridiánov do celého tela. Táto energia je neosobná a posilňuje všetko prítomné. Je najaktívnejšia v detstve, kedy sa táto energia až vo fyzickom tele upevňuje.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Reprezentuje: naše duchovné poznanie, naše spojenie so sebou samým, chápanie mimo materiálna, inšpirácia, vizionárstvo
Asociácia: mozgová kôra, centrálny nervový systém, hypofýza, 
Pocity: vyvážený duchovný život, pocit, že život dáva zmysel, cítenie prepojenia s druhými, schopnosť, múdrosť, bystrosť
Prejav blokády: neduchovný život, strach zo smrti, život nedáva zmysel, osamelosť, separácia, cítime sa nemilovaní, depresie, apatia
Farba: fialová a biela

Nachádza sa na temene hlavy. Je to naša brána, ktorá nás spája s Bohom / Univerzom, jednotou. Brána do rovín čistého bytia a mimo zmyslového vnímania.

Blokuje ju strach z neznáma, a odmietanie nekonečného poznania.

Spája sa s Veľkým mozgom a chorobami ako : depresia, Parkinsonova choroba, schizofrénia, epilepsia.

Jedinou cesto ako sa dosť cez túto bránu je cesta na sebe samom, na svojom vnútri, duchovnom rozvoji. Ak otvoríme svoje srdcia, prijmeme seba, všetkých ľudí a každú situáciu a prekážku bez výhrad, zmeníme naše myslenie a slová a otvoríme svoje vnútro nekonečnej jednote, otvárame bránu do rovín čistého bytia. Tu sa nám otvárajú nekonečné možnosti mimo zmyslového vnímania a tvorenia.

 

Spôsob použitia

Pridajte 5 kvapiek do rastlinného oleja a aplikujte na konkrétnu čakru.

Pridajte 5 kvapiek do kúpeľa o teplote do 37 °C. Pre lepšiu rozpustnosť môžete zmiešať so soľou alebo nosným rastlinným olejom.

Priamou inhaláciou- nakvapkajte 1 až 2 kvapky na bavlnenú vreckovku alebo vatový tampón a vdychujte.

Do aromalampy alebo do difuzéra- pridajte 3 až 5 kvapiek do misky s vodou a nechajte rozptýliť v dome, v byte, v kancelárii, alebo aj v aute.

 

Bezpečnosť

Netoxický, nedráždivý, ale príležitostne senzibilizačný. Vždy najskôr otestujte malé množstvo kvôli citlivosti alebo alergickej reakcii. Priamy a nepriamy kontakt s očami spôsobí podráždenie. Ak ste tehotná, pred použitím sa poraďte s lekárom.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Aromaterapia
Objem: 10 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: