;
Doprava nad 50€ ZADARMO.

7.čakrová esencia SAHASRARA

€18 €15 bez DPH
Skladom (> 10 ks)

7. čakrová esencia Sahasrara

Zmes esenciálnych olejov a drahých kameňov vhodná na posilnenie 7.čakry čakry korunnej. Disharmónia siedmej čakry sa môže prejaviť nasledovnými choreniami: Depresia, Parkinsonova choroba, schizofrénia, epilepsia, senilná demencia, úzkosti, strachy.

Má svetlo fialovú farbu, ktorá môže prechádzať do biela so zlatistým nádychom. Sahasrára nesie zodpovednosť za celistvosť všetkých našich energetických tiel a ich čakier. Ručí za to, že môžeme cítiť radosť, šťastie a eufóriu. Akonáhle dôjde k oslabeniu tejto čakry, prejaví sa to v celom našom tele. Keď dôjde k uzavretiu 7. čakry trpí celé naše fyzické telo, ale lekári nič nenájdu. Keď tento stav pretrváva, nastáva smrť. Z psychického hľadiska tu môžeme nájsť schizofrénie, Parkinsonovu chorobu, epilepsiu, demenciu- i senilnú, depresie a úplné zúfalstvá. Preto nie je náhoda, že úplné zúfalstvo človek vyjadruje tým, že si položí ruky na temeno hlavy.

Ľudia s narušenou funkciou siedmej čakry potrebujú láskyplné vedenie, ktoré im pomôže znovu vniesť do života svetlo. Ak je táto čakra dostatočne otvorená, vyživuje a vitalizuje náš miechový kanál a všetky čakry pozdĺž chrbtice, čo rozosiela energiu prostredníctvom meridiánov do celého tela. Táto energia je neosobná a posilňuje všetko prítomné. Je najaktívnejšia v detstve, kedy sa táto energia až vo fyzickom tele upevňuje.

Detailné informácie

Bylinné extrakty
Bylinné extrakty
Prírodný produkt
Prírodný produkt
Ručne robená kozmetika
Ručne robená kozmetika
Slovenská kozmetika
Slovenská kozmetika

Podrobný popis

 

Reprezentuje: naše duchovné poznanie, naše spojenie so sebou samým, chápanie mimo materiálna, inšpirácia, vizionárstvo
Asociácia: mozgová kôra, centrálny nervový systém, hypofýza, 
Pocity: vyvážený duchovný život, pocit, že život dáva zmysel, cítenie prepojenia s druhými, schopnosť, múdrosť, bystrosť
Prejav blokády: neduchovný život, strach zo smrti, život nedáva zmysel, osamelosť, separácia, cítime sa nemilovaní, depresie, apatia
Farba: fialová a biela

Nachádza sa na temene hlavy. Je to naša brána, ktorá nás spája s Bohom / Univerzom, jednotou. Brána do rovín čistého bytia a mimo zmyslového vnímania.

Blokuje ju strach z neznáma, a odmietanie nekonečného poznania.

Spája sa s Veľkým mozgom a chorobami ako : depresia, Parkinsonova choroba, schizofrénia, epilepsia.

Jedinou cesto ako sa dosť cez túto bránu je cesta na sebe samom, na svojom vnútri, duchovnom rozvoji. Ak otvoríme svoje srdcia, prijmeme seba, všetkých ľudí a každú situáciu a prekážku bez výhrad, zmeníme naše myslenie a slová a otvoríme svoje vnútro nekonečnej jednote, otvárame bránu do rovín čistého bytia. Tu sa nám otvárajú nekonečné možnosti mimo zmyslového vnímania a tvorenia.

 

Spôsob použitia

Pridajte 5 kvapiek do rastlinného oleja a aplikujte na konkrétnu čakru.

Pridajte 5 kvapiek do kúpeľa o teplote do 37 °C. Pre lepšiu rozpustnosť môžete zmiešať so soľou alebo nosným rastlinným olejom.

Priamou inhaláciou- nakvapkajte 1 až 2 kvapky na bavlnenú vreckovku alebo vatový tampón a vdychujte.

Do aromalampy alebo do difuzéra- pridajte 3 až 5 kvapiek do misky s vodou a nechajte rozptýliť v dome, v byte, v kancelárii, alebo aj v aute.

 

Bezpečnosť

Netoxický, nedráždivý, ale príležitostne senzibilizačný. Vždy najskôr otestujte malé množstvo kvôli citlivosti alebo alergickej reakcii. Priamy a nepriamy kontakt s očami spôsobí podráždenie. Ak ste tehotná, pred použitím sa poraďte s lekárom.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Aromaterapia
Objem: 10 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie