;
Ku každej objednávke VZORKA ďalšieho produktu ZDARMA! Doprava ZADARMO pri nákupe nad 40 €.
44 položiek celkom
1 cakra prirodny esencialny olej
Tip
€15 bez DPH
€18

1. čakrová esencia Muladhara 

Zmes esenciálnych olejov a drahých kameňov vhodná na posilnenie 1.čakry čakry koreňovej. Blokácia 1.čakry sa prejaví na fyzickej i mentálnej úrovni človeka. Pozitívne pôsobí napríklad na krvný obeh, cievy, žily, svaly, nadobličky, hrubé črevo (čiastočne), konečník a mužské pohlavné orgány. 

Prvá čakra reprezentuje náš základ, naše korene. Koreňová čakra sídli v oblasti kostrče. Ovplyvňuje podvedomú silu a chuť k životu, ktorá úzko súvisí so svetom ostatných živých zvierat a rastlín. Jej disharmónia sa môže prejaviť nasledovnými ochoreniami: zápcha, hemoroidy, zápal hrubého čreva, hnačka, chladné neprekrvené prsty na nohách a rukách, frekvencia močenia, zápal močového mechúra, osteoporóza, artróza bedrového kĺbu, obličkové kamene, hypertenzia, hypotenzia, impotencia, vrodené deformácie chodidiel.

Preenergetizovaná 1. čakra - podporuje v nás majetníckosť, túžbu po peniazoch, moci a podporuje EGO.

Nedostatok energie v 1. čakre - sa prejavuje zabúdaním, častým strácaním vecí, zaniká potreba uspokojovanie základných životných potrieb a je tu výrazná disharmónia medzi mužskými a ženskými energiami. Človek žije skôr v predstavách, ako v realite. 

 

728
2 cakra prirodny esencialny olej
Tip
€15 bez DPH
€18

2. čakrová esencia Svadhisthana

Zmes esenciálnych olejov a drahých kameňov vhodná na posilnenie 2.čakry sakrálnej. Jej disharmónia sa môže prejaviť nasledovnými ochoreniami: Dráždivý kolon, menštruačný cyklus, predmenštruačný syndróm, silné menštruačné krvácanie, cysty na vaječníkoch, endometrióza, choroby semenníkov, choroby prostaty.

Podporuje našu kreativitu a radosť z dobre vykonanej práce. Má oranžovú farbu a nachádza sa 2-3 prsty pod pupkom. Ovplyvňuje napríklad našu sexualitu, ženské pohlavné orgány, hrubé črevo (čiastočne), močový mechúr, a obličky a kontroluje vylučovanie. Nedostatok energie v 2. čakre sa prejavuje malou motiváciou niečo tvoriť, aj čokoľvek urobiť (i upratovanie doma) .Všetko vás nudí, svet sa vám zdá šedivý a bezvýznamný a prevláda, ak je u vás lenivosť a sebectvo a ak máte najväčšiu chuť na sladké, verte, že vaša 2.čakra je v disharmónii. K harmonizácii tejto čakry netreba zvyšovať sexuálnu aktivitu, ale naopak si dopriavať partnerskú nehu a pohladenie, pretože potrebujeme vedieť, že nás má partner rád. Vyvážená druhá čakra nám dáva životnú silu a pohodu, vyváženosť a harmóniu.

731
3. čakrová esencia MANIPURA
Tip
€15 bez DPH
€18

3. čakrová esencia Manipura

Zmes esenciálnych olejov a drahých kameňov vhodná na posilnenie 3.čakry solar plexus. Jej disharmónia sa môže prejaviť nasledovnými ochoreniami: Cukrovka, pankreas, zápal pankreasu, choroby pečene, žlčové kamene, dvanástnikový vred, prietrž, celiakia (tenké črevo), slezina, Crohnowa choroba.

Tretia čakra sa nachádza na chrbtici vo výške pupka. Jej rovnováha hrá dôležitú úlohu v premene energie, ktorú prijímame vo forme potravy, na energiu životnú. Riadi naše emócie, vzbudzuje v nás potrebu presadiť sa silou vôle.Touto čakrou nami prúdi zloba a hnev. Cez ňu tiež posudzujeme ostatných- núti nás dirigovať a vládnuť druhým! Ovplyvňuje žalúdok, pankreas, slezinu, pečeň, žlčník, tenké črevo a tiež obličky (o tie sa delia s 2. čakrou). 

737
4.čakrová esencia ANAHATA
Tip
€15 bez DPH
€18

4. čakrová esencia Anahata

Zmes esenciálnych olejov a drahých kameňov vhodná na posilnenie 4.čakry čakry srdcovej. Jej disharmónia sa môže prejaviť nasledovnými ochoreniami: imunitný systém, problémy s týmusom, choroby obehového a lymfatického systému, zadržiavanie vody v tele, opuchy.

Táto čakra prepája nižšie (napojené na Zem) a vyššie (napojené na Vesmír) čakry. Skladá sa z pravej a ľavej časti. Každá časť nesie inú farbu. Pravá polovica- HÁTA- má zlatú farbu, ktorá sa ale mení pôsobením negatívnych emócií (môže sa zakaliť až do tmavo hnedej). Toto zhnednutie sa prejavuje ako srdcová nedostatočnosť. Zlatá polovica nesie JANG energiu (mužská, otcovská) a riadi pocity lásky v nás. A to lásky čistej, bez podmienok. Nie lásku erotickú (sexuálnu)! Ľavá polovica -ANÁ- má ružovofialovú farbu, ktorá sa nemení. Táto polovica nesie JIN energiu (ženská, materská). Tieto dve farby- ružovofialová a zlatá svietia dohromady ako ZELENÁ.

Štvrtá čakra má na starosti celý náš imunitný systém. (Čím viac máme v sebe lásky, tým je naša imunita silnejšia! Ovplyvňuje napríklad tieto orgány- srdce, spodná časť pľúc, hrudný kôš, krvný obeh, atď. Choroby, ktoré plynú z nedostatočnej činnosti Anáháty sa spájajú predovšetkým s týmito orgánmi. Táto čakra najviac trpí neláskou, hnevom a žiarlivosťou. a možno ju vyliečiť iba čistou láskou a vedomím odpustením sebe, i svojmu okoliu a zrieknutie sa podvedomej potreby niekoho, alebo niečo vlastniť- to znamená- zbaviť sa svojich závislostí na osobách, zvieratách, veciach, i svojho domova. Jej základným princípom je odovzdanosť a motto pre duchovný rast znie: “Milujem seba a ostatných nepodmienečne, dávam aj prijímam, cítim lásku ku všetkému živému, som otvorená a citlivá k potrebám svojim i celého vesmíru.”

743
5. čakrová esencia VISHUDDHA
Tip
€15 bez DPH
€18

5. čakrová esencia Vishuddha

Zmes esenciálnych olejov a drahých kameňov vhodná na posilnenie 5.čakry čakry krčnej. Jej disharmónia sa môže prejaviť nasledovnými ochoreniami: Astma, zvýšená činnosť štítnej žľazy, bolesti hrdla, zápaly krčných mandlí, sluchové ťažkosti, ušné šelesty, horná časť tráviacej sústavy, afty, zuby, mentálna anorexia, roztrúsená skleróza.

Nesie inšpiráciu a sebarealizáciu v profesionálnom i spoločenskom živote. Slúži ako most medzi naším myslením a cítením a sleduje aj naše reakcie na ne (plač, smiech, radosť, láska, strach, atď.). Preto, keď sú blokované energie v 5. čakre, je narušené “porozumenie medzi hlavou a telom. Má blankytne modrú až tyrkysovú farbu, niekedy môže mať aj nádych striebornej žiary. Nachádza sa pod jugulárnou jamkou. Niekedy sa jej hovorí krčná, alebo karmická čakra a to preto, že v nás reguluje príčiny a následky.

746
6. čakrová esencia AJNA
Tip
€15 bez DPH
€18

6. čakrová esencia Ajna

Zmes esenciálnych olejov a drahých kameňov vhodná na posilnenie 6.čakry čakry čelovejJej disharmónia sa môže prejaviť následovnými ochoreniami: Tlakové bolesti hlavy, migréna, problémy s videním, krátkozrakosť, ďalekozrakosť, zelený zákal, škvrny v zornom poli oka, zápal horných dýchacích ciest a ťažkosti s dutinami, výtok z nosa, zápal prínosových dutín.

Hovorí sa jej aj čakra UVEDOMENIA- súvisí s jasnozrivosťou. Učí nás používať intuíciu. Intuícia je náš jediný a spoľahlivý radca. Intuícia je to, čo nás napadne ako prvé. Má tmavo modrú až indigovú farbu a nachádza sa uprostred čela, respektíve je vnútri hlavy.

749
7.čakrová esencia SAHASRARA
Tip
€15 bez DPH
€18

7. čakrová esencia Sahasrara

Zmes esenciálnych olejov a drahých kameňov vhodná na posilnenie 7.čakry čakry korunnej. Disharmónia siedmej čakry sa môže prejaviť nasledovnými choreniami: Depresia, Parkinsonova choroba, schizofrénia, epilepsia, senilná demencia, úzkosti, strachy.

Má svetlo fialovú farbu, ktorá môže prechádzať do biela so zlatistým nádychom. Sahasrára nesie zodpovednosť za celistvosť všetkých našich energetických tiel a ich čakier. Ručí za to, že môžeme cítiť radosť, šťastie a eufóriu. Akonáhle dôjde k oslabeniu tejto čakry, prejaví sa to v celom našom tele. Keď dôjde k uzavretiu 7. čakry trpí celé naše fyzické telo, ale lekári nič nenájdu. Keď tento stav pretrváva, nastáva smrť. Z psychického hľadiska tu môžeme nájsť schizofrénie, Parkinsonovu chorobu, epilepsiu, demenciu- i senilnú, depresie a úplné zúfalstvá. Preto nie je náhoda, že úplné zúfalstvo človek vyjadruje tým, že si položí ruky na temeno hlavy.

Ľudia s narušenou funkciou siedmej čakry potrebujú láskyplné vedenie, ktoré im pomôže znovu vniesť do života svetlo. Ak je táto čakra dostatočne otvorená, vyživuje a vitalizuje náš miechový kanál a všetky čakry pozdĺž chrbtice, čo rozosiela energiu prostredníctvom meridiánov do celého tela. Táto energia je neosobná a posilňuje všetko prítomné. Je najaktívnejšia v detstve, kedy sa táto energia až vo fyzickom tele upevňuje.

752
Baktérie prírodný esenciálny olej
€6 bez DPH
€7,20

BAKTÉRIE zmes čistých esenciálnych olejov, ktoré najlepšie 'vyčistia' vzduch. 

Zmes esenciálnych olejov, ktoré majú antibakteriálne účinky. Esenciálne oleje, ktoré majú silnú schopnosť ničiť víry a baktérie. Podporujú ochranný systém a môžu slúžiť aj ako prevencia. A ako najlepšie využiť túto zmes? Tak, že ju nakvapkáte do difúzera a necháte pôsobiť v ovzduší na všetky baktérie, plesne a vírusy. Ak nemáte difuzér nakvapkajte do misky, alebo na handričku a položte na radiátor. Veríme, že aj vďaka tejto zmesi sa vám chrípka vyhne.

Viac informácii o použitých olejoch nájdete nižšie.

776
Bazalka prírodný esenciálny olej
Novinka
€6,50 bez DPH
€7,80

BAZALKA prírodný esenciálny olej

Esenciálny olej Bazalka sa získava parnou destiláciou z kvitnúcich častí. Jej vôňa je sladká a svieža, s mierne balsamikovým podtónom.

Bazalka je cenená pre svoje regeneračné a upokojujúce účinky, často sa používa na zmiernenie bolesti svalov a kĺbov, na uľahčenie dýchania a na schladenie pokožky. Na aromatické, vonkajšie a vnútorné použitie. Má teplú, korenistú a napriek tomu bylinkovú arómu, ktorá znižuje úzkosť. 

V aromaterapii sa využíva na zmiernenie napätia v hlave a krku a koncentráciu a upokojenie mysle (vďaka vysokému obsahu linaloolu). Taktiež je výborným pomocníkom počas meditačných techník. Celkovo pôsobí na upokojenie nervového systému v dôsledku prepracovania. 

Esenciálny olej môžete používať v difuzéroch a aroma šperkoch.  Viac informácii o použitých olejoch nájdete nižšie.

Pri používaní esenciálnych olejov a zmesí je dôležité, aby vám olej, aj zmes príjemne voňala. Ak je vám zmes príjemná, cítite sa dobre a vaše myšlienky a telo terapeutickú zmes prijíma oveľa intenzívnejšie. Ak vám aróma esenciálneho oleja alebo namiešanej zmesi esenciálnych olejov nie je príjemná, nenavodí vám to správne pocity, harmóniu a pokoj, ktorý potrebujete.

1608
Bergamot prírodný esenciálny olej
Tip
€4,92 bez DPH
€5,90

BERGAMOT prírodný esenciálny olej

Esenciálny olej z bergamotu je antiseptický a spazmolytický (uvoľňuje kŕče), tiež je antidepresívny. Používa sa pri akné, abscesoch, ekzémoch, vredoch a pri výskyte lupín. Bergamot je vhodný pri bronchitíde, angíne a bolesti v krku a to najlepšie v kombinácii s citrónom. V zmesi s eukalyptom zlepšuje dýchanie, v zmesi s myrtou a citrónom čistí vzduch v zafajčených miestnostiach. Môže zvyšovať fotosenzitivitu. Zmierňuje psychickú a fyzickú únavu, pomáha pri depresiách. 

Esenciálny olej môžete používať v difuzéroch a aroma šperkoch.  Viac informácii o použitých olejoch nájdete nižšie.

Pri používaní esenciálnych olejov a zmesí je dôležité, aby vám olej, aj zmes príjemne voňala. Ak je vám zmes príjemná, cítite sa dobre a vaše myšlienky a telo terapeutickú zmes prijíma oveľa intenzívnejšie. Ak vám aróma esenciálneho oleja alebo namiešanej zmesi esenciálnych olejov nie je príjemná, nenavodí vám to správne pocity, harmóniu a pokoj, ktorý potrebujete.

830
Borovica prírodný esenciálny olej
Tip
€4,92 bez DPH
€5,90

BOROVICA prírodný esenciálny olej

Esenciálny olej z borovice má očarujúcu vôňu. Je extrahovaný z borovice lesnej (Pinus sylvestris). Je to vždyzelený najrozšírenejší a najskromnejší ihličnatý strom, ktorý rastie od mokradí až po piesky, nevadí mu sucho, vysoké teploty ani mráz, náročný je akurát na slnko. Svojou mohutnosťou vyjadruje životnú silu, ktorá je nevyčerpateľná, a preto je známa ako strom života, presne taký je aj náš esenciálny olej borovica. Využiť ho môžete pri bronchitíde a astme, čistí vzduch a dezinfikuje. Je výborný na inhaláciu pri nádche, ale tiež reumatizme a svalovom napätí. 

Esenciálny olej môžete používať v difuzéroch a aroma šperkoch.  Viac informácii o použitých olejoch nájdete nižšie.

Pri používaní esenciálnych olejov a zmesí je dôležité, aby vám olej, aj zmes príjemne voňala. Ak je vám zmes príjemná, cítite sa dobre a vaše myšlienky a telo terapeutickú zmes prijíma oveľa intenzívnejšie. Ak vám aróma esenciálneho oleja alebo namiešanej zmesi esenciálnych olejov nie je príjemná, nenavodí vám to správne pocity, harmóniu a pokoj, ktorý potrebujete.

998
Copaiba prírodný esenciálny olej
Tip
€8,17 bez DPH
€9,80

COPAIBA BALZAM prírodný esenciálny olej

Použitie tohto esenciálneho oleja má svoje uplatnenie pri neurologických zdravotných problémoch.

Upokojuje boľavé kĺby a svaly, bolesť pri artritíde alebo DNE. Zmierňuje zažívacie ťažkosti. Je výborná pri starostlivosti o pokožku - napína pokožku a zjemňuje tón pleti. Poskytuje dodatočnú podporu imunitnému systému. Vďaka obsahu Beta - carophylénu má silné protizápalové účinky, podporuje hojenie a je dobrý na jazvy. Pomáha pri čistení rán, zabraňuje infekcii. Je dokázané že Copaiba má silný antibakteriálny účinok hlavne voči Streptococcus mutans.

Pri problémoch s inkontinenciou pomáha natieranie spodnej časti brucha esenciálnym olejom Copaiba zriedeným s nosným olejom, zlepšuje svalový tonus močového mechúra. Používa sa na upokojenie dýchania, vrátane zápalu priedušiek a zápalu nosných dutín. Doporučuje sa použitie pri liečbe žalúdočných vredov a onkologických ochoreniach.

Copaiba nás spája s našou minulosťou. Pomáha nám objaviť kto v skutočnosti sme a zároveň nám pomôže odpustiť sebe samému. Uisťuje nás že emočné, mentálne a fyzické obmedzenia sú len dočasné. Učí nás odhaliť vyššie posolstvo nášho života.

Esenciálny olej môžete používať v difuzéroch a aroma šperkoch.  Viac informácii o použitých olejoch nájdete nižšie.

Pri používaní esenciálnych olejov a zmesí je dôležité, aby vám olej, aj zmes príjemne voňala. Ak je vám zmes príjemná, cítite sa dobre a vaše myšlienky a telo terapeutickú zmes prijíma oveľa intenzívnejšie. Ak vám aróma esenciálneho oleja alebo namiešanej zmesi esenciálnych olejov nie je príjemná, nenavodí vám to správne pocity, harmóniu a pokoj, ktorý potrebujete.

 
848
Čierny smrek / Black spruce prírodný esenciálny olej
Tip
€6,83 bez DPH
€8,20

ČIERNY SMREK prírodný esenciálny olej

Jeho vôňa je ľahká a ovocná oproti iným ihličnatým stromom. Má vynikajúce účinky na uvoľnenie hlienu pri respiračných ochoreniach. Podporuje endokrinný systém. Skúste ho rozptýliť v priestore, aby ste zlepšili svoju náladu, pre vzpruženie, povzbudenie a zahnanie zimnej depresie. Difúzujte esenciálny olej z čierneho smreku alebo aplikujte na zátylok počas celého dňa, aby ste vytvorili pocit harmónie a rovnováhy. Osviežujúca aróma tohto oleja sa často používa v aromaterapii na udržanie pocitu čistých dýchacích ciest a ľahkého dýchania.

Esenciálny olej môžete používať v difuzéroch a aroma šperkoch.  Viac informácii o použitých olejoch nájdete nižšie.

Pri používaní esenciálnych olejov a zmesí je dôležité, aby vám olej, aj zmes príjemne voňala. Ak je vám zmes príjemná, cítite sa dobre a vaše myšlienky a telo terapeutickú zmes prijíma oveľa intenzívnejšie. Ak vám aróma esenciálneho oleja alebo namiešanej zmesi esenciálnych olejov nie je príjemná, nenavodí vám to správne pocity, harmóniu a pokoj, ktorý potrebujete.

833
Dobrú noc prírodný esenciálny olej
€6 bez DPH
€7,20

DOBRÚ NOC zmes čistých esenciálnych olejov na podporu pokojnej atmosféry pred spánkom

Upokojujúca zmes esenciálnych olejov podporuje pokojnú atmosféru, aby bol čas pred spaním pokojným a príjemným zážitkom. Esenciálne oleje vám pomôžu navodiť upokojujúce pocity. Zmes Dobrú noc môžete používať ako súčasť vášho večerného rituálu. Úplné uvoľnenie môže viesť k lepšej kvalite a hĺbke spánku, a Vy sa tak ráno zobudíte svieži a plný energie do nového dňa. 

Zmes môžete používať v difuzéroch a aroma šperkoch. Viac informácii o použitých olejoch nájdete nižšie.

Pri používaní esenciálnych olejov a zmesí je dôležité, aby vám olej, aj zmes príjemne voňala. Ak je vám zmes príjemná, cítite sa dobre a vaše myšlienky a telo terapeutickú zmes prijíma oveľa intenzívnejšie. Ak vám aróma esenciálneho oleja alebo namiešanej zmesi esenciálnych olejov nie je príjemná, nenavodí vám to správne pocity, harmóniu a pokoj, ktorý potrebujete.

785
Dýchanie prírodný esenciálny olej
Tip
€6 bez DPH
€7,20

DÝCHANIE zmes čistých esenciálnych olejov, ktoré uľahčia dýchanie.

Zmes prírodných esenciálnych olejov skombinovaná tak, aby uľahčila dýchanie. Priaznivo vplýva na dýchanie a môže ho bezpečne používať celá rodina na to, aby upokojila dýchacie cesty a podporila čisté dýchanie. Zmes je vytvorená olejmi, ktoré majú priaznivý účinok na dýchaciu sústavu. Bojuje tiež proti baktériam a vírusom prenášaným vzduchom. Pomáha pri bronchitíde,  kašli, chrípke, mononukleóze, zápale pľúc, sinusitíde, tuberkulóze.

Zmes môžete používať v difuzéroch a aroma šperkoch na zvýšenie imunity, odolnosti a ochrany pred vírusmi a chorobami. Viac informácii o použitých olejoch nájdete nižšie.

Pri používaní esenciálnych olejov a zmesí je dôležité, aby vám olej, aj zmes príjemne voňala. Ak je vám zmes príjemná, cítite sa dobre a vaše myšlienky a telo terapeutickú zmes prijíma oveľa intenzívnejšie. Ak vám aróma esenciálneho oleja alebo namiešanej zmesi esenciálnych olejov nie je príjemná, nenavodí vám to správne pocity, harmóniu a pokoj, ktorý potrebujete.

764
Energia prírodný esenciálny olej
Tip
€6,58 bez DPH
€7,90

ENERGIA zmes čistých esenciálnych olejov, ktoré vám prinavrátia stratenú energiu.

Zmes prírodných esenciálnych olejov na prinavrátenie chýbajúcej energie. Zmes priaznivo pôsobí emocionálnu pohodu a zvládanie stresu. Nakvapkajte si pár kvapiek na náš aroma náramok a na konci dňa sa budete cítiť stále svieži a plný energie. Môžete si tiež nakvapkať pár kvapiek pri vašej meditácii, cvičení alebo pri kúpeli do aroma lampy a načerpať tak stratenú energiu. Zmes je vytvorená olejmi, ktoré majú priaznivý účinok na zmiernenie stresu, dodáva optimizmus a energiu. Podporí pozitívne myslenie a kreativitu. 

Zmes môžete používať v difuzéroch a aroma šperkoch. Viac informácii o použitých olejoch nájdete nižšie.

Pri používaní esenciálnych olejov a zmesí je dôležité, aby vám olej, aj zmes príjemne voňala. Ak je vám zmes príjemná, cítite sa dobre a vaše myšlienky a telo terapeutickú zmes prijíma oveľa intenzívnejšie. Ak vám aróma esenciálneho oleja alebo namiešanej zmesi esenciálnych olejov nie je príjemná, nenavodí vám to správne pocity, harmóniu a pokoj, ktorý potrebujete.

773
Eukalyptus prírodný esenciálny olej
Tip
Eukalyptus prírodný esenciálny olej
Dostupné čoskoro - v procese výroby
€4,92 bez DPH
€5,90

EUKALYPTUS prírodný esenciálny olej

Eukalyptový esenciálny olej je destilovaný parou z listov stromu Eukalyptus globulus. Má ostrú vôňu gáforu, ktorá je ľahko rozpoznateľná. Eukalyptový olej je jedným z najefektívnejších esenciálnych olejov na kašeľ, pretože pomáha pri uvolňovaní hlienu z dýchacieho traktu. Môže byť tiež účinný na sezónne alergie. Zmierňuje psychické vyčerpanie a rozjasňuje myseľ. Je vhodný na problematickú, mastnú a aknóznu pleť. 

Viac informácii nájdete nižšie.

821
esencialny olej geranium
Novinka
€8,33 bez DPH
€10

GERÁNIUM prírodný esenciálny olej

Získava sa parnou destiláciou z listov pelargónie.  Je to olej vhodný najmä pre ženy, rozvíja ženskú stránku a harmonizuje. Pozitívne pôsobí na ženské problémy ako je menštruácia, predmenštruačný syndró a močové cesty. Má tiež omladzujúce a regeneračné účinky a redukuje celulitídu. Účinky tohto oleja proti mikróbom a baktériam sú využívané pri akné, infekciách a podráždeniach pokožky. Vďaka svojej plnej vôňi a ukľudňujúcim účinkom je gerániový olej vyhľadávaný pri strese, depresii a úzkosti. Geránium je pevnou súčasťou výletov do prírody, keďže pomáha odpudzovať kliešte.Je to výrazná svieža kvetinovo ružová vôňa s korenistým nádychom.

Esenciálny olej môžete používať v difuzéroch a aroma šperkoch.  Viac informácii o použitých olejoch nájdete nižšie.

Pri používaní esenciálnych olejov a zmesí je dôležité, aby vám olej, aj zmes príjemne voňala. Ak je vám zmes príjemná, cítite sa dobre a vaše myšlienky a telo terapeutickú zmes prijíma oveľa intenzívnejšie. Ak vám aróma esenciálneho oleja alebo namiešanej zmesi esenciálnych olejov nie je príjemná, nenavodí vám to správne pocity, harmóniu a pokoj, ktorý potrebujete.

1602
Grapefruit prírodný esenciálny olej
Tip
€4,92 bez DPH
€5,90

GRAPEFRUIT prírodný esenciálny olej

Grapefruitový esenciálny olej má prirodzene vysoký obsah antioxidantov a fytochemikálií, ktoré znižujú stres a zápaly. U dospelých, ktorí inhalovali grapefruitový esenciálny olej, bolo zaznamené zvýšenie aktivity sympatického nervového systému a zároveň zlepšenie nálady a zníženie stresových pocitov. Grapefruitový olej má tiež antibakteriálne vlastnosti a pomáha bojovať proti mastnej pleti, ale môže zabrániť poškodeniu UV žiarením.

Zistilo sa tiež, že grapefruitový olej pomáha pri hojení rán napr. po uhryznutí a pri prevencii infekcií kože. Jeho účinok je veľmi dobrý aj na pokožku hlavy, pričom vlasom dodáva lesk. Jeho antibakteriálny účinok je dokázaný výskumom - dokáže dokonca bojovať proti silným bakteriálnym kmeňom. Skúste ho tiež ako účinný čistiaci prostriedok v domácnosti, úplne ekologický. Odstraňuje aj pach z povrchov.

Viac informácii nájdete nižšie.

851
Imunita prírodný esenciálny olej
€7,42 bez DPH
€8,90

IMUNITA zmes čistých esenciálnych olejov účinných na posilnenie imunitného systému, ktoré majú povzbudzujúce a ochranné účinky na organizmus.

Zmes je skvelým pomocníkom v časoch zmeny počasia, chrípkových sezón alebo pre tých, ktorí majú problém s oslabenou imunitou.  Zmes je namiešaná z esenciálnych olejov, ktoré sa navzájom dopĺňajú a zvyšujú svoje účinky. Použité esenciálne oleje podporujú lymfatický a imunitný systém, majú protizápalové antibakteriálne účinky a podporujú zdravé dýchacie funkcie proti chrípke a prechladnutiu. 

Zmes môžete používať v difuzéroch a aroma šperkoch na zvýšenie imunity, odolnosti a ochrany pred vírusmi a chorobami. Viac informácii o použitých olejoch nájdete nižšie.

Pri používaní esenciálnych olejov a zmesí je dôležité, aby vám olej, aj zmes príjemne voňala. Ak je vám zmes príjemná, cítite sa dobre a vaše myšlienky a telo terapeutickú zmes prijíma oveľa intenzívnejšie. Ak vám aróma esenciálneho oleja alebo namiešanej zmesi esenciálnych olejov nie je príjemná, nenavodí vám to správne pocity, harmóniu a pokoj, ktorý potrebujete.

758
Intuícia prírodný esenciálny olej
Tip
€6,58 bez DPH
€7,90

INTUÍCIA zmes čistých esenciálnych olejov účinných na naše vnútorné spojenie sa so sebou

Schopnosť jasne „vidieť“ nám umožňuje vnímať vzorce a možnosti. Prístup k nášmu vnútornému vedeniu vyžaduje pocit odovzdania sa prostredníctvom sebareflexie. Použite tento esenciálny olej na upokojenie vedomej mysle a na podporu myslenia. Podporuje schopnosť „jasne vidieť“ prostredníctvom intuície, výhľadov a jasnosti. Vyzýva tvorivú energiu a inšpiruje naše možnosti posúvať sa ďalej. Naša intuícia nám prináša jasnejšie vnímanie nášho účelu a cesty prostredníctvom inšpirácie, vizualizácie a predstavivosti. 

Zmes môžete používať v difuzéroch a aroma šperkoch. Viac informácii o použitých olejoch nájdete nižšie.

Pri používaní esenciálnych olejov a zmesí je dôležité, aby vám olej, aj zmes príjemne voňala. Ak je vám zmes príjemná, cítite sa dobre a vaše myšlienky a telo terapeutickú zmes prijíma oveľa intenzívnejšie. Ak vám aróma esenciálneho oleja alebo namiešanej zmesi esenciálnych olejov nie je príjemná, nenavodí vám to správne pocity, harmóniu a pokoj, ktorý potrebujete.

770
Kadidlo prírodný esenciálny olej
Tip
€7,08 bez DPH
€8,50

KADIDLO / FRANKINCENSE prírodný esenciálny olej

Príjemná balzamická, sladko drevitá vôňa s veľmi jemným citrónovým nádychom, fixátor vône. Vonia doslova božsky a jeho tradičným použitím bolo pálenie ako obeta bohom. Kadidlo sa v minulosti používalo na odháňanie zlých duchov. V dnešnej dobe môžeme pod týmto pojmom chápať stres, úzkosť, depresie, obavy, ktoré sa môžu prejaviť ako fyzické alebo psychické choroby. 

Viac informácii nájdete nižšie.

857
Levanduľa prírodný esenciálny olej
Tip
€4,92 bez DPH
€5,90

LEVANDUĽA prírodný esenciálny olej

Upokojuje a stabilizuje, pomáha obnoviť mentálnu a emočnú rovnováhu, je nápomocná pri spracovaní traumatických emočných zážitkov, uľavuje pri nervovom vypätí a šoku, potláča pocity paniky a hystériu, vhodná pri nespavosti, tíši silné emócie, ktoré nám prerastajú cez hlavu, zmierňuje frustráciu a podráždenosť. 

Štúdie dokázali, že rozptýlenie levandule vo svojom domove znižuje u žien po pôrode postnatálnu depresiu alebo úzkostné poruchy. Levanduľový olej je obľúbený pri problémoch so spánkom, pri strese, úzkosti a nervozite. Výrazne znižuje symptómy posttraumatického stresu, čo dokazujú aj štúdie.

Esenciálny olej môžete používať v difuzéroch a aroma šperkoch.  Viac informácii o levanduli lekárskej si môžete prečítať v našom článku na našom blogu. 

Pri používaní esenciálnych olejov a zmesí je dôležité, aby vám olej, aj zmes príjemne voňala. Ak je vám zmes príjemná, cítite sa dobre a vaše myšlienky a telo terapeutickú zmes prijíma oveľa intenzívnejšie. Ak vám aróma esenciálneho oleja alebo namiešanej zmesi esenciálnych olejov nie je príjemná, nenavodí vám to správne pocity, harmóniu a pokoj, ktorý potrebujete.

863
Mandarínka prírodný esenciálny olej
Tip
€4,92 bez DPH
€5,90

MANDARÍNKA prírodný esenciálny olej

Typická ovocná sladká vôňa. Uvoľňuje psychické napätie, rozptyľuje úzkosť, depresiu, melanchóliu a smútok, osviežuje, pomáha pri nespavosti, reguluje trávenie a funkciu čriev (pálenie záhy, žalúdočná neuróza, nevoľnosť, podráždenie), výrazne harmonizuje detskú psychiku.

Viac informácii nájdete nižšie.

1031
Mäta prieporná prírodný esenciálny olej
Tip
€5,42 bez DPH
€6,50

MATA PRIEPORNÁ prírodný esenciálny olej

Je to olej radosti, dodáva optimizmus a pomáha ľahšie zvládnuť stres, emocionálne vypätie a únavu. Očisťuje myseľ a je nápomocný pri mentálnom výkone. Tiež môže pomôcť pri bolesti hlavy.

Pomôže pri dýchacích problémoch tým, že uvoľňuje dýchacie cesty. Má antimikrobiálne vlastnosti, vďaka  čomu priaznivo pôsobí na nádchu. 

Viac informácii nájdete nižšie.

869
Oregano prírodný esenciálny olej
Tip
€6,33 bez DPH
€7,60

OREGANO prírodný esenciálny olej

Oregano je veľmi silný éterický olej a s jeho použitím by sme mali začať veľmi opatrne. Je to silná intenzívna vôňa, ktorá je skvelá na dezinfekciu pri sezónnych chorobách. Keď je veľmi dobre zriedený, môže sa tiež použiť na bolestivé kĺby spojené so starnutím. Oregano je vhodné pri problémoch s dýchaním. Má silný odhlieňovaci účinok. Oregano je taktiež veľmi dobrý v boji proti vnútorným parazitom. 

Hlavne vysoký obsah carvacrolu zaručuje vysokú účinnosť na rôzne druhy plesňových a bakteriálnych ochorení. 

Viac informácii nájdete nižšie.

866
Pačuli prírodný esenciálny olej
Tip
€7,25 bez DPH
€8,70

PAČULI prírodný esenciálny olej

Patchouli (Pačuli) je ker, ktorý pochádza z tropických častí Ázie. Prírodný esenciálny olej má zemitú, jemne sladkú, korenistú vôňu. Spočiatku bol používaný najmä pre jeho hmyz odpudzujúce vlastnosti ako repelent či ako ochrana odevov a tkanín. Neskôr sa stali známe jeho zdraviu prospešné účinky a tak patrí dnes k jedným najvšestrannejším esenciálnym olejom na trhu.

Má antiseptické, protizápalové, antidepresívne účinky, pomáha proti horúčke, pri liečbe ekzému, dermatitídy a psoriázy; napomáha uvoľniť sa a meditovať.

Pôsobí ako afrodiziakum; stimuluje pohlavné hormóny, estrogén a testosterón, ktorý zvyšuje sexuálny apetít. Pačuli esenciálny olej sa používa ako afrodiziakum stovky rokov.

Esenciálny olej môžete používať v difuzéroch a aroma šperkoch.  Viac informácii o použitých olejoch nájdete nižšie.

Pri používaní esenciálnych olejov a zmesí je dôležité, aby vám olej, aj zmes príjemne voňala. Ak je vám zmes príjemná, cítite sa dobre a vaše myšlienky a telo terapeutickú zmes prijíma oveľa intenzívnejšie. Ak vám aróma esenciálneho oleja alebo namiešanej zmesi esenciálnych olejov nie je príjemná, nenavodí vám to správne pocity, harmóniu a pokoj, ktorý potrebujete.

854
Pohoda prírodný esenciálny olej
€6,58 bez DPH
€7,90

POHODA zmes čistých esenciálnych olejov účinných na navodenie vnútornej harmónie a pokoja mysle.

Zmes je namiešaná z prírodných esenciálnych olejov, ktoré sa navzájom dopĺňajú a zvyšujú svoje terapeutické účinky a podporujú navodenie vnútornej harmónie, stavu pokoja mysle, tela a emócií. Zmes POHODA podporuje relaxáciu, upokojuje myseľ a emócie a podporuje dobrú náladu. Vyrovnáva emócie a povzbudzuje v období stresu a pri úzkosti.

 

Zmes môžete používať v difuzéroch a aroma šperkoch. Viac informácii o použitých olejoch nájdete nižšie.

Pri používaní esenciálnych olejov a zmesí je dôležité, aby vám olej, aj zmes príjemne voňala. Ak je vám zmes príjemná, cítite sa dobre a vaše myšlienky a telo terapeutickú zmes prijíma oveľa intenzívnejšie. Ak vám aróma esenciálneho oleja alebo namiešanej zmesi esenciálnych olejov nie je príjemná, nenavodí vám to správne pocity, harmóniu a pokoj, ktorý potrebujete.

767
Pomaranč sladký prírodný esenciálny olej
Tip
€4,92 bez DPH
€5,90

POMARANČ SLADKÝ prírodný esenciálny olej

Pomaranč prináša dobrú náladu, podporí pozitívne myslenie, kreativitu a hravosť. Tento esenciálny olej je ideálnym spoločníkom v pochmúrnych dňoch.

Zlepšuje náladu, upokojuje a zmierňuje úzkosť, vhodný je ako antidepresívum. Jeho účinok je povznášajúci a upokojujúci, takže je vhodný na nespavosť. Využitie nájde aj v kuchyni, napríklad na čistenie krájacích dosiek, alebo elektrospotrebičov. Taktiež ako repelent na mravce v kuchyni.

Viac informácii nájdete nižšie.

 

872
Rozmarín prírodný esenciálny olej
Tip
€4,92 bez DPH
€5,90

ROZMARÍN prírodný esenciálny olej

Prírodný esenciálny olej rozmarín má známu sviežu bylinkovú vôňu. Ak túžite po oddychu a osvieženiu, je rozmarín ideálna voľba, lebo spôsobí uvoľňujúco na svalové bolesti a kŕče a pritom jeho vôňa Vás povzdbudí. Silne stimuluje pri únave, podporuje koncentráciu, zaháňa úzkosť, pomáha pri prechladnutí, chrípke a reumatizme, je vhodná na masáže pri bolesti svalov. Kombinujte s mätovým éterickým olejom a dosiahnete okrem silnejšieho osviežovaniu aj chladivý efekt.

Viac informácii nájdete nižšie.

824
Šalvia prírodný esenciálny olej
€8,17 bez DPH
€9,80

ŠALVIA LEKÁRSKA prírodný esenciálny olej

Šalvia lekárska je od nepamäti využívaná pre svoje širokospektrálne účinky v ľudovom liečiteľstve. Skvelo sa hodí na ukľudnenie a posilnenie nervového systému. Je veľmi účinný pri riešení všetkých ženských hormonálnych problémov (od menštruačných problémov, neplodnosti, sexuálneho nezáujmu až po problémy s menopauzou). Pomáha proti depresii, smútku, úzkosti. Posilňuje celkovú imunitu, pečeň, ľadviny aj močové ústrojenstvo. 

Esenciálny olej môžete používať v difuzéroch a aroma šperkoch.  Viac informácii o použitých olejoch nájdete nižšie.

Pri používaní esenciálnych olejov a zmesí je dôležité, aby vám olej, aj zmes príjemne voňala. Ak je vám zmes príjemná, cítite sa dobre a vaše myšlienky a telo terapeutickú zmes prijíma oveľa intenzívnejšie. Ak vám aróma esenciálneho oleja alebo namiešanej zmesi esenciálnych olejov nie je príjemná, nenavodí vám to správne pocity, harmóniu a pokoj, ktorý potrebujete.

1611
Šumivá bomba Brusnica 180g
VEGAN
€3,75 bez DPH
€4,50

Šumivá bomba Brusnica do kúpeľa predstavuje výnimočný výrobok pre spríjemnenie kúpeľa a navodenie úžasnej relaxačnej atmosféry. Bambucké maslo pokožku zjemní a prevoní. Šumivá bomba navodí relax a zároveň vyživí a zanechá ju jemnú a vláčnu pokožku. Doprajte si zaslúžený odpočinok, zrelaxujte svoje telo i myseľ a nechajte sa unášať úžasnými vôňami a neuveriteľnou jemnosťou pokožky.

1532
Šumivá bomba Levanduľa 180g
VEGAN
€3,75 bez DPH
€4,50

Šumivá bomba Levanduľa do kúpeľa predstavuje výnimočný výrobok pre spríjemnenie kúpeľa a navodenie úžasnej relaxačnej atmosféry. Bambucké maslo pokožku zjemní a prevonia. Šumivá bomba navodí relax a zároveň vyživí a zanechá ju jemnú a vláčnu pokožku. Doprajte si zaslúžený odpočinok, zrelaxujte svoje telo i myseľ a nechajte sa unášať úžasnými vôňami a neuveriteľnou jemnosťou pokožky.

 • BEZ SLS
 • VEGAN
 • RUČNE VYROBENÉ
 

 

 

 

 

 

1531
Šumivá bomba Mandarínka Grapefruit 180g
VEGAN
€3,75 bez DPH
€4,50

Šumivá bomba Mandarínka Grapefruit je plná sviežosti a rozprúdi vo vás energiu. Citrusová vôňa vám pomôže zbaviť sa starostí všedného dňa a spríjemní vám čas len pre vás. Šumivá bomba navodí relax a zároveň vyživí a zanechá ju jemnú a vláčnu pokožku. Bambucké maslo napomáha taktiež riešiť kožné problémy, ako sú psoriáza, aknéjazvy po poranení či kozmetické problémy ako strie a celulitíduDoprajte si zaslúžený odpočinok, zrelaxujte svoje telo i myseľ a nechajte sa unášať úžasnými vôňami a neuveriteľnou jemnosťou pokožky. Šumivá bomba je skvelým darčekom pre veľkých aj malých. Šumivá bomba do kúpeľa váži približne 180g.  

 • BEZ SLS
 • VEGAN
 • RUČNE VYROBENÉ
 

 

 

 

 

 

1443
Šumivá bomba Pomaranč Čokoláda 180g
VEGAN
€3,75 bez DPH
€4,50

Šumivá bomba Pomaranč Čokoláda je krásnou kombináciou sladkého pomaranča a tmavej čokolády. Táto kombinácia je skvelá nielen na tanieri, ale tiež v teplom kúpeli. Doprajte si voňavý luxus so šumivou bombou Pomaranč Čokoláda a zrelaxujte svoje telo aj myseľ. Šumivá bomba navodí relax a zároveň vyživí a zanechá ju jemnú a vláčnu pokožku. Bambucké maslo napomáha taktiež riešiť kožné problémy, ako sú psoriáza, aknéjazvy po poranení či kozmetické problémy ako strie a celulitíduDoprajte si zaslúžený odpočinok, zrelaxujte svoje telo i myseľ a nechajte sa unášať úžasnými vôňami a neuveriteľnou jemnosťou pokožky. Šumivá bomba je skvelým darčekom pre veľkých aj malých. Šumivá bomba do kúpeľa váži približne 180g. 

 • BEZ SLS
 • VEGAN
 • RUČNE VYROBENÉ
 

 

 

 

 

 

 

1449
Šumivá bomba Pomaranč Škorica 180g
VEGAN
€3,75 bez DPH
€4,50

Šumivá bomba Pomaranč Škorica do kúpeľa predstavuje výnimočný výrobok pre spríjemnenie kúpeľa a navodenie úžasnej relaxačnej atmosféry. Bambucké maslo pokožku zjemní a prevoní. Šumivá bomba navodí relax a zároveň vyživí a zanechá ju jemnú a vláčnu pokožku. Doprajte si zaslúžený odpočinok, zrelaxujte svoje telo i myseľ a nechajte sa unášať úžasnými vôňami a neuveriteľnou jemnosťou pokožky.

1533
Šumivá bomba Ruža 180g
VEGAN
Šumivá bomba Ruža 180g
Skladom (>10 ks)
€3,75 bez DPH
€4,50

Šumivá bomba Ruža je skvelým doplnkom pre váš kúpeľ. Spríjemní Vám čas vo vani a navodí úžasnú relaxačnú atmosféru v opojnej vôni ruže. Šumivá bomba Ruža vám zjemní a prevonia celé telo. Šumivá bomba navodí relax a zároveň vyživí a zanechá ju jemnú a vláčnu pokožku. Bambucké maslo napomáha taktiež riešiť kožné problémy, ako sú psoriáza, aknéjazvy po poranení či kozmetické problémy ako strie a celulitíduDoprajte si zaslúžený odpočinok, zrelaxujte svoje telo i myseľ a nechajte sa unášať úžasnými vôňami a neuveriteľnou jemnosťou pokožky. Šumivá bomba je skvelým darčekom pre veľkých aj malých. Šumivá bomba do kúpeľa váži približne 180g.  

 • BEZ SLS
 • OBSAHUJE LUPENE RUŽÍ
 • VEGAN
 • RUČNE VYROBENÉ
 

 

 

 

 

 

1440
sungit drt aktivator vody
Tip
€5 bez DPH
€6

Šungit - kameň zdravia alebo medicína 21.storočia

Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, ktorá svojou elektromagnetickou energiou vysiela udravujúcu silu na človeka. Má schopnosť čistiť vodu od organických látok, od mnohých kovov, nekovov, baktérií a mikroorganizmov. Čistí vodu od zárodkov plesní, odstraňuje z nej  kal, zápach i príchute.

Šungit veľmi dobre pôsobí na zdravotný stav ľudského organizmu, hlavne pri zažívacích problémoch. Obsahuje mnoho stopových prvkom, ktorými nasycuje vodu. Šungitová voda ma liečivé účinky hlavne na stav žalúdka a črevného traktu.

Hmotnosť balenia: 200g

1070
Tea tree prírodný esenciálny olej
Tip
€5,67 bez DPH
€6,80

TEA TREE prírodný esenciálny olej

Esenciálny olej z tea tree- čajovníka austrálskeho je jedným z najsilnejších prírodných antiseptík, s vynikajúcimi dezinfekčnými a hojivými účinkami. Ďalej pôsobí  baktericídne, fungicídne a tiež germicídne. 

Priaznivo ovplyvňuje hojenie drobných poranení, slnečných i termických spálenín, omrzlín, plesňových ochorení kože a nechtového lôžka, zápaly nosohltanu, bolesti hrdla, nádchu a paradentózu. Pôsobí protizápalovo, mierne znecitlivuje pokožku, veľmi účinne pomáha nielen pri kožných ťažkostiach.Účinne pôsobí na afty, bradavice, opary, svrbenie pri bodnutí hmyzom, má intenzívny repelentný účinok – odpudzuje kliešte a vši.

Viac informácii nájdete nižšie.

842
esencialny olej tymian
Novinka
€5,75 bez DPH
€6,90

TYMIÁN prírodný esenciálny olej

Esenciálny olej Tymián je vyrábaný parnou destiláciou vrchných častí kvetov dúšky tymiánovej. Tento prírodný esenciálny olej je najznámejší pre svoje schopnosti bojovať proti kašľuchrípkenádche a prechladnutí. Jeho účinky pomáhajú pri bolesti svalovuchazubov či kosti a kĺbov. Lokálna aplikácia v kombinácii s nosným olejom zmierňuje a rieši kožné ochorenia ako aknépleseňvyrážkysvrab či ako prísada do šampónov proti plešatosti a lupinám. Esenciálny olej z tymiánu sa využíva pri respiračných ochoreniach, uvoľňuje ťažké dýchanie a zmierňuje dráždivý a dusivý kašeľ. Je skvelý na podporu imunitného systému. Je jemný so silnými účinkami a môžu ho používať deti aj dospelí.

Esenciálny olej môžete používať v difuzéroch a aroma šperkoch.  Viac informácii o použitých olejoch nájdete nižšie.

Pri používaní esenciálnych olejov a zmesí je dôležité, aby vám olej, aj zmes príjemne voňala. Ak je vám zmes príjemná, cítite sa dobre a vaše myšlienky a telo terapeutickú zmes prijíma oveľa intenzívnejšie. Ak vám aróma esenciálneho oleja alebo namiešanej zmesi esenciálnych olejov nie je príjemná, nenavodí vám to správne pocity, harmóniu a pokoj, ktorý potrebujete.

 

1605
milano difuzor
€20,42 bez DPH
€24,50

Počas zimy je vaša pokožka často suchá a unavená. Vyskytujú sa problémy s podráždenými očami, nosnou sliznicou a dýchacími cestami.

Aróma difuzér príjemne osvieži vzduch a zníži znečistenie vzduchu v miestnosti. Vzduch príjemne zvlhčuje a dezinfikuje. Rovnakým spôsobom zabraňuje bakteriálnym infekciám, chráni vaše zdravie, hydratuje pokožku a sliznice a čistí dýchacie cesty. Vďaka tichému chodu neruší váš spánok a tým vám uľahčuje a spríjemňuje rôzne denné činnosti. Aróma difuzéry sa odporúčajú najmä alergikom, pretože výrazne zlepšujú kvalitu života.

 
1634
santorini difuzor
€37,08 bez DPH
€44,50

Počas zimy je vaša pokožka často suchá a unavená. Vyskytujú sa problémy s podráždenými očami, nosnou sliznicou a dýchacími cestami.

Aróma difuzér príjemne osvieži vzduch a zníži znečistenie vzduchu v miestnosti. Vzduch príjemne zvlhčuje a dezinfikuje. Rovnakým spôsobom zabraňuje bakteriálnym infekciám, chráni vaše zdravie, hydratuje pokožku a sliznice a čistí dýchacie cesty. Vďaka tichému chodu neruší váš spánok a tým vám uľahčuje a spríjemňuje rôzne denné činnosti. Aróma difuzéry sa odporúčajú najmä alergikom, pretože výrazne zlepšujú kvalitu života.

 
 
1633
Úzkosť prírodný esenciálny olej
€6,58 bez DPH
€7,90

ÚZKOSŤ zmes čistých esenciálnych olejov účinných na elimináciu napätia a nervozity.

Zmes esenciálnych olejov, ktoré vám môžu pomôcť pri mnohých zdravotných problémoch, a to i pri psychických ťažkostiach. Zmes Vám pomôže bojovať so stresom, eliminovať napätie a nervozitu, upokoja váš nervový systém. Pár kvapiek tejto zmesi pomôže zlepšiť náladu a ochráni pre depresívnymi stavmi. Tie správne oleje zabojujú so stresom, eliminujú napätie a nervozitu, upokoja nervový systém, zlepšia náladu a ochránia pred depresívnymi stavmi. 

Zmes môžete používať v difuzéroch a aroma šperkoch. Viac informácii o použitých olejoch nájdete nižšie.

Pri používaní esenciálnych olejov a zmesí je dôležité, aby vám olej, aj zmes príjemne voňala. Ak je vám zmes príjemná, cítite sa dobre a vaše myšlienky a telo terapeutickú zmes prijíma oveľa intenzívnejšie. Ak vám aróma esenciálneho oleja alebo namiešanej zmesi esenciálnych olejov nie je príjemná, nenavodí vám to správne pocity, harmóniu a pokoj, ktorý potrebujete.

761
Vášeň prírodný esenciálny olej
€6,58 bez DPH
€7,90

VÁŠEŇ zmes čistých esenciálnych olejov na zvýšenie citlivosti zmyslov

Sladká zmes prehlbuje prežitok z intímnej chvíle s vašim partnerom. Zmes má zmyselnú exotickú vôňu a zavedie vás hlboko k vašim pocitom. Zmierňuje únavu a napätie, uvoľňuje celé telo a myseľ. Vaše zmysli prebudí k hravosti a aktivite. Esenciálne oleje majú afrodiziakálne účinky a preto otvárajú 1. čakru a jej energiu. Nakvapkajte si pár kvapiek do vášho obľúbeného oleja a oddajte sa eufórii pocitov a vášni, ktorá vás zaplaví.  

Zmes môžete používať v difuzéroch a aroma šperkoch.  Viac informácii o použitých olejoch nájdete nižšie.

Pri používaní esenciálnych olejov a zmesí je dôležité, aby vám olej, aj zmes príjemne voňala. Ak je vám zmes príjemná, cítite sa dobre a vaše myšlienky a telo terapeutickú zmes prijíma oveľa intenzívnejšie. Ak vám aróma esenciálneho oleja alebo namiešanej zmesi esenciálnych olejov nie je príjemná, nenavodí vám to správne pocity, harmóniu a pokoj, ktorý potrebujete.

779

Záznamy zo starovekého Egypta potvrdzujú, že už vtedy Egypťania poznali účinky esenciálnych alebo éterických olejov. Vonné oleje pôsobia na naše zmysly a vyvolávajú v našom tele rôzne biologické reakcie. Práve tento proces sa volá aromaterapia. Každý vonný olej pôsobí na iný orgán a to ako priaznivo, tak nepriaznivo. Vône teda nemožno brať na ľahkú váhu. Éterické alebo esenciálne oleje sa získavajú z rôznych častí rastlín (listy, drevo, plody) a to buď parnou destiláciou, extrakciou (pri ktorej sa používajú organické rozpúšťadlá) alebo lisovaním.