;
Doprava nad 50€ ZADARMO.

6. čakrová esencia AJNA

€18 €15 bez DPH
Skladom (7 ks)

6. čakrová esencia Ajna

Zmes esenciálnych olejov a drahých kameňov vhodná na posilnenie 6.čakry čakry čelovejJej disharmónia sa môže prejaviť následovnými ochoreniami: Tlakové bolesti hlavy, migréna, problémy s videním, krátkozrakosť, ďalekozrakosť, zelený zákal, škvrny v zornom poli oka, zápal horných dýchacích ciest a ťažkosti s dutinami, výtok z nosa, zápal prínosových dutín.

Hovorí sa jej aj čakra UVEDOMENIA- súvisí s jasnozrivosťou. Učí nás používať intuíciu. Intuícia je náš jediný a spoľahlivý radca. Intuícia je to, čo nás napadne ako prvé. Má tmavo modrú až indigovú farbu a nachádza sa uprostred čela, respektíve je vnútri hlavy.

Detailné informácie

Bylinné extrakty
Bylinné extrakty
Prírodný produkt
Prírodný produkt
Ručne robená kozmetika
Ručne robená kozmetika
Slovenská kozmetika
Slovenská kozmetika

Podrobný popis

Reprezentuje: ajna [adžna] znamená vyslovene 'vedieť' a teda ovplyvňuje našu myseľ, inteligenciu, múdrosť, sústredenie a intuíciu
Asociácia: hlava, intuícia, zmysly, pamäť, intelekt
Pocity: dobrá intuícia, dobré zmysly, rýchle učenie, jasná myseľ, dobrá pamäť, intelekt, spirituálny rozmer
Prejav blokády: nesúcit, odsudzovanie, posudzovanie, príliš analytická myseľ, bez intuície, zábudlivosť, problém so spánkom, snami, nočné mory
Farba: indigo

 

Nachádza sa v oblasti čela medzi očami, preto sa nazýva aj 3. oko.

Spája sa so slovami JA VIDÍM. Je to akési naše vnútorné oko, ktoré sa spája aj s intuíciou a šiestym zmyslom. Je otvorenou cestou do rovín čistého bytia a mimo zmyslového vnímania. Je sídlom našich vyšších duchovných síl a spája nás s naším astrálnym telom a aurou. Dáva nám duchovnú silu. Odmietanie duchovných princípov ju blokuje.

Ubližuje jej prílišné sústredenie sa na materiálne veci  a materiálny spôsob života.

Ak nie je táto čakra v harmónii, dáva priestor pre EGO, ktoré sa snaží pôsobiť na iných svojou silou a mocou (v takomto prípade nie je v harmónii ani 3. a 4. čakra)

Dnes sa snaží mnoho ľudí otvárať 3. oko rôznymi technikami, hypnotikami a  pod.. Ale ak nemá človek v harmónii nižšie čakry, najmä Solar plexus a srdcovú čakru, môže si ublížiť. Cesta do rovín vyššieho bytia musí byť čistá a s otvoreným srdcom.

Zo zdravotného hľadiska zapríčiňuje problémy ako: bolesti hlavy, migrény, problémy so zrakom ako aj s očným kontaktom s inými ľuďmi. Pri zištnom otváraní 3. oka bez čistoty nižších čakier môže spôsobiť psychické problémy.

Dodatočné parametre

Kategória: Aromaterapia
Objem: 10 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie