;
Ku každej objednávke VZORKA ďalšieho produktu ZDARMA! Doprava ZADARMO pri nákupe nad 40 €.

6. čakrová esencia AJNA

€18 €15 bez DPH
Skladom (5 ks)

6. čakrová esencia Ajna

Zmes esenciálnych olejov a drahých kameňov vhodná na posilnenie 6.čakry čakry čelovejJej disharmónia sa môže prejaviť následovnými ochoreniami: Tlakové bolesti hlavy, migréna, problémy s videním, krátkozrakosť, ďalekozrakosť, zelený zákal, škvrny v zornom poli oka, zápal horných dýchacích ciest a ťažkosti s dutinami, výtok z nosa, zápal prínosových dutín.

Hovorí sa jej aj čakra UVEDOMENIA- súvisí s jasnozrivosťou. Učí nás používať intuíciu. Intuícia je náš jediný a spoľahlivý radca. Intuícia je to, čo nás napadne ako prvé. Má tmavo modrú až indigovú farbu a nachádza sa uprostred čela, respektíve je vnútri hlavy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Reprezentuje: ajna [adžna] znamená vyslovene 'vedieť' a teda ovplyvňuje našu myseľ, inteligenciu, múdrosť, sústredenie a intuíciu
Asociácia: hlava, intuícia, zmysly, pamäť, intelekt
Pocity: dobrá intuícia, dobré zmysly, rýchle učenie, jasná myseľ, dobrá pamäť, intelekt, spirituálny rozmer
Prejav blokády: nesúcit, odsudzovanie, posudzovanie, príliš analytická myseľ, bez intuície, zábudlivosť, problém so spánkom, snami, nočné mory
Farba: indigo

 

Nachádza sa v oblasti čela medzi očami, preto sa nazýva aj 3. oko.

Spája sa so slovami JA VIDÍM. Je to akési naše vnútorné oko, ktoré sa spája aj s intuíciou a šiestym zmyslom. Je otvorenou cestou do rovín čistého bytia a mimo zmyslového vnímania. Je sídlom našich vyšších duchovných síl a spája nás s naším astrálnym telom a aurou. Dáva nám duchovnú silu. Odmietanie duchovných princípov ju blokuje.

Ubližuje jej prílišné sústredenie sa na materiálne veci  a materiálny spôsob života.

Ak nie je táto čakra v harmónii, dáva priestor pre EGO, ktoré sa snaží pôsobiť na iných svojou silou a mocou (v takomto prípade nie je v harmónii ani 3. a 4. čakra)

Dnes sa snaží mnoho ľudí otvárať 3. oko rôznymi technikami, hypnotikami a  pod.. Ale ak nemá človek v harmónii nižšie čakry, najmä Solar plexus a srdcovú čakru, môže si ublížiť. Cesta do rovín vyššieho bytia musí byť čistá a s otvoreným srdcom.

Zo zdravotného hľadiska zapríčiňuje problémy ako: bolesti hlavy, migrény, problémy so zrakom ako aj s očným kontaktom s inými ľuďmi. Pri zištnom otváraní 3. oka bez čistoty nižších čakier môže spôsobiť psychické problémy.

Dodatočné parametre

Kategória: Aromaterapia
Objem: 10 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: