;
Ku každej objednávke VZORKA ďalšieho produktu ZDARMA! Doprava ZADARMO pri nákupe nad 40 €.

Konjac hubka - Aloe vera

€4,50 €3,75 bez DPH
Skladom (>10 ks)

ALOE VERA konjac hubka v tvare slzy je vhodná pre citlivú pokožku. Pomáha pri starostlivosti o pleť, udržanie mladistvého a žiarivého vzhľadu pokožky. Pomáha zlepšovať stav starnúcej pokožky a eliminovať vrásky.  Bez farbív a prísad.

Špongia KONJAC je 100% prírodná huba s mäkkou textúrou pre efektívne čistenie pleti. Jeho pórovitá štruktúra umožňuje účinné odstránenie make-upu, prebytočného mazu a ďalších nečistôt. Jemne odlupuje odumreté kožné bunky pokožky, vďaka čomu je hladká a zamatovo hebká. Špongia má zvlhčujúce a protizápalové účinky, detoxikuje a obnovuje štruktúru pleti, vyrovnáva pH a zároveň pleť hydratuje. 

Je to vynikajúci pomocník na použitie v kombinácii s rôznymi čistiacimi prostriedkami, aby sa dosiahol perfektný výsledok. Po umytí touto špongiou získava pokožka zdravú žiarivosť, je naplnená životnou energiou, je jemná, jej mikroreliéf sa zlepšuje a tón odtieňa.

Detailné informácie

Podrobný popis

ALOE VERA konjac hubka v tvare slzy je vhodn pre citlivú pokožku. Pomáha pri starostlivosti o pleť, udržanie mladistvého a žiarivého vzhľadu pokožky. Pomáha zlepšovať stav starnúcej pokožky a eliminovať vrásky.  Bez farbív a prísad.

Špongia KONJAC je 100% prírodná huba s mäkkou textúrou pre efektívne čistenie pleti. Jeho pórovitá štruktúra umožňuje účinné odstránenie make-upu, prebytočného mazu a ďalších nečistôt. Jemne odlupuje odumreté kožné bunky pokožky, vďaka čomu je hladká a zamatovo hebká. Špongia má zvlhčujúce, detoxikuje a obnovuje štruktúru pleti, vyrovnáva pH a zároveň pleť hydratuje. 

Je to vynikajúci pomocník na použitie v kombinácii s rôznymi čistiacimi prostriedkami, aby sa dosiahol perfektný výsledok. Po umytí touto špongiou získava pokožka zdravú žiarivosť, je naplnená životnou energiou, je jemná, jej mikroreliéf sa zlepšuje a tón odtieňa.

KONJAC špongia je vyrobená z rastlinných vlákien konjacového koreňa Amorphophallus Konjac. Očistené hľuzy koreňa sa rozomelú, uvaria a následne sa vzniknutou hmotou naplnia formy. Procesom, ktorý zahŕňa pečenie, sušenie a mrazenie potom vzniká špongia konjac. Špongia je používaná v Japonsku už viac ako 100 rokov kde sa hlavne používala pre novorodencov kvôli jej mäkkej textúre. 

Použitie

Namočte špongiu asi na 15 minút (ak ju používate prvýkrát) do vody. Nechajte ju nasiaknuť vodou a zmäknúť. Stlačte špongiu, aby ste vyžmýkali prebytočnú vodu. Použite s čistiacim prostriedkom na pleť alebo bez neho. Krúživými pohybmi si jemne umyte tvár. Môže sa používať ráno a večer. Po použití ľahko vytlačte zvyšnú vodu a špongiu nechajte na vzduchu vysušiť k ďalšiemu použitiu. Doporučujeme vymieňať každé 2-3 mesiace.

Dodatočné parametre

Kategória: Odličovanie
Zloženie: Amorphophallus Konjac Root Powder, Aqua, Rosa Damascena Flower Extract

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: