;
Ku každej objednávke VZORKA ďalšieho produktu ZDARMA! Doprava ZADARMO pri nákupe nad 40 €.

MESAČNÁ NOC - Krištáľ - Mesačý kameň - Čaroit - 100% sójová sviečka

VEGAN
Značka: Sviečka
€18 €15 bez DPH
Skladom (>10 ks)

Vyčarujte si večer pokojnú atmosféru a ponorte sa do príjemnej vône sviečky, ktorej energia plameňa spraví čas pred spaním pokojným a príjemným zážitkom. Esenciálne oleje vám pomôžu navodiť upokojujúce pocity. Úplné uvoľnenie môže viesť k lepšej kvalite a hĺbke spánku, a Vy sa tak ráno zobudíte svieži a plný energie do nového dňa. Sviečka je ozdobená sušenými kvetmi a bylinkami ako levanduľa, sedmokráska, harmanček, pričom každá z bylín má svoje špecifické upokojujúce účinky.

  • SLOVENSKÝ PRODUKT RUČNE VYROBENÝ
  • 100 % SÓJOVÁ SVIEČKA
  • 100% PRÍRODNÉ ESENCIÁLNE OLEJE
  • MINERÁLNE KAMENE PRE OSOBNÉ POUŽITIE

Detailné informácie

Podrobný popis

100% sójová sviečka MESAČNÁ NOC s minerálmi Mesačný kameň a Čaroit

Vyčarujte si večer pokojnú atmosféru a ponorte sa do príjemnej vône sviečky, ktorej energia plameňa spraví čas pred spaním pokojným a príjemným zážitkom. Esenciálne oleje vám pomôžu navodiť upokojujúce pocity. Úplné uvoľnenie môže viesť k lepšej kvalite a hĺbke spánku, a Vy sa tak ráno zobudíte svieži a plný energie do nového dňa. Sviečka je ozdobená sušenými kvetmi a bylinkami ako levanduľa, sedmokráska, harmanček, pričom každá z bylín má svoje špecifické upokojujúce účinky.

Sviečka je ozdobená sušenými kvetmi a bylinkami ako levanduľa, sedmokráska, harmanček, pričom každá z bylín má svoje špecifické upokojujúce účinky.

Mesačný kameň -  kameň prianí, nádeje a nových začiatkov. Známy tiež ako ochranca na cestách. Mesačný kameň pomáha liečiť neuspokojivý citový život a prináša do života harmóniu. Pod vplyvom Mesačného kameňa sme schopný uvedomovať si svoje sny, pochopiť ich význam a poučiť sa z toho. Obsahuje silu Mesiaca, ktorý je symbolom ženskosti a plodnosti, podporuje ženské vlastnosti ako je miernosť, vnímavosť, intuícia a schopnosť liečiť pomocou lásky a zmierenia.

Čaroit - jje kameň intuície a túžby po poznaní, prinášajúci množstvo blahodárnych účinkov. Do citového života prináša svieži vietor a potešenie zmyslov pomáha byť tu a teraz, sústrediť sa na daný moment a užívať si ho. Pomáha nám otvoriť sa láske a ukazuje nám spôsob riešenia zdanlivo neriešitelných problémov v ťažkých časoch. Učí nás trpezlivosti a nadhľadu a pripomína nám, že dôležité veci by sme nemali odkladať. Položený počas spánku pod vankúšom nám dáva ozdravujúci spánok, najmä po ťažkom dni. 

Krištáľ - najuniverzálnejší polodrahokam. Neutralizuje elektromagnetický smog a zvyšuje účinok ostatných kameňov. Jeho čistá a jasná energia odstraňuje blokády, narušenie aury a nesúlad duše. Je silný ochranný kameň. Krištál je kameň s najširším rozsahom liečebných účinkov, prikladaním na postihnuté miesta mierni bolesti.

Levanduľa - pomáha zmierňovať pocity úzkosti a môže byť obzvlášť upokojujúca v období stresu. Vyvoláva pocity sebauvedomenia a relaxácie.

Ružové drevo - esenciálny olej ružové drevo zaháňa smútok a sklamanie v láske, pomáha zlepšovať náladu a harmonizovať celý organizmus.

Harmanček - zaháňa úzkosť, depresiu, stres, hystériu a pomáha zaspať. Upokojí detskú psychiku a uľaví od boľavého bruška. Harmonizujúci efekt sa prejaví ak vás začne trápiť nervové napätie, migréna a ťažkostí spôsobené stresom.

Sviečka je ručne robená zo sójového vosku. Obsahuje čistý sójový vosk, esenciálne oleje a bavlnený knôt. Neobsahuje žiadne umelé prísady. Je zdravšia a ekologickejšia. 

Sviečka má 160g a vydrží horieť cca 37 hodín. No a keď ti sviečka dohorí, obal môžeš priniesť k nám späť alebo ho využiť u seba doma. My ho znovu naplníme, aby mohol rozvoniavať a robiť radosť ďalej.

Použitie:  Keď sviečku prvýkrát pálite, nechajte voskom pokryť celú plochu. Naučíte tým sviečku horieť rovnomerne naprieč, predĺži sa doba horenia. Doporučujeme kamene vybrať keď je vosk roztopený. Očistite ich handričkou, omyte prúdom čistej vody a nechajte očistiť na slnku. Takto nabité kamene môžete využívať vo svoj prospech a liečebné účely. Sviečku umiestnite na vhodné miesto, ktoré disponuje dostatočne tepelne odolným povrchom, je chránené pred prievanom a optimálne vzdialené od ľahko zápalných predmetov. Sviečku uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat. Horiacu sviečku nikdy nenechávajte bez dozoru. Dbajte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, napr. hlavičky zápaliek.

Upozornenie: Sviečky by sa nemali naraz páliť dlhšie ako štyri hodiny. Prestaňte používať sviečku, keď v spodnej časti nádoby zostane 1 cm vosku. Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov.

Dodatočné parametre

Kategória: Sviečky
Ingredients / Ingrediencie: 100% SOY WAX / SÓJOVÝ VOSK
Minerals / Minerály: MOON STONE, CRYSTAL, CHAROITE / MESAČNÝ KAMEŇ, KRIŠTÁĽ, ČAROIT
Herbs / Byliny: LAVENDER, CHAMOMILE, DAISY / LEVANDUĽA, HARMANČEK, SEDMOKRÁSKA
Essential oils / Esenciálne oleje: LAVENDER, CHAMOMILE, ROSEWOOD / LEVANDUĽA, HARMANČEK, RUŽOVÉ DREVOD
Weight netto/ Hmotnosť netto: 160 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: