;
Ku každej objednávke VZORKA ďalšieho produktu ZDARMA! Doprava ZADARMO pri nákupe nad 40 €.

Šungit - kameň zdravia

€6 €5 bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Šungit - kameň zdravia alebo medicína 21.storočia

Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, ktorá svojou elektromagnetickou energiou vysiela udravujúcu silu na človeka. Má schopnosť čistiť vodu od organických látok, od mnohých kovov, nekovov, baktérií a mikroorganizmov. Čistí vodu od zárodkov plesní, odstraňuje z nej  kal, zápach i príchute.

Šungit veľmi dobre pôsobí na zdravotný stav ľudského organizmu, hlavne pri zažívacích problémoch. Obsahuje mnoho stopových prvkom, ktorými nasycuje vodu. Šungitová voda ma liečivé účinky hlavne na stav žalúdka a črevného traktu.

Hmotnosť balenia: 200g

Detailné informácie

Podrobný popis

Šungit je jedinečná polyminerálna uhlíková hornina, (forma uhlíka), ktorý svojou elektromagnetickou energiou vysiela uzdravujúcu silu na človeka. Jediné významné svetové ložisko, so značnými zásobami sa nachádza v Karélii (Rusko) v oblasti Onežského jazera.

Šungit nie je len na použitie očistca psychiky a dodania rovnováhy, ale slúži aj ako pohlcovač škodlivín z pitnej vody. Takáto voda je obohatená stopovými prvkami, má zmenenú energoinformačnú štruktúru. Používateľa nabíja energiou, aktivuje, pomáha pri liečení alergií, cukrovke, gastritídach, chorobách žalúdka, pečene, obličiek a iných. Šungit nás chráni nielen pred vplyvmi geopatogénnych zón, ale aj pred elektromagnetickým žiarením. Pomáha pri liečbe ochorení. Je to kameň, ktorý do seba pohlcuje všetko negatívne, škodlivé a zlé. Sústreďuje sa na obnovu všetkého dobrého, užitočného, vyžaruje liečivú energiu, odstraňuje únavu, malátnosť a hlavne zvyšuje celkovú imunitu organizmu, teda nášho tela.

Pri používaní šungitovej vody  k pitiu ,alebo k vareniu, predídeme chorobám tráviacich orgánov kostnej a svalovej sústavy, nervovej sústavy ako aj krvného obehu. Každodenné umývanie šungitovou vodou vyhladzuje pleť, dodáva jej pružnosť a mladistvý vzhľad. Pri pravidelnom umývaní  šungitovou vodou, sa môžeme zbaviť akné, kožným zápalom a červenej pokožke. Na pleť môžeme použiť aj ľadové kocky zo šungitovej vody.

Použitie:

Obsah balenia prepláchneme pod prúdom vody, celý obsah vložíme do cca. 2-3 l sklenenej alebo keramickej nádoby a zalejeme pitnou vodou. Necháme odstáť minimálne hodinu, max .72 hod . Takto upravenú vodu pijeme pravidelne a bez obmedzenia.

Čistenie:

V pravidelnom intervale 2 týždne vyberieme kamene z vody, prepláchneme prúdom vody a necháme uschnúť (prirodzenou cestou na slnku, alebo v rúre na 110°C po dobu 10min.) následne vrátime ŠUNGIT do vody a pokračujeme v užívaní po dobu ďalších 2 týždňov. Pri pravidelnom užívaní a čistení, trvanlivosť balenia 6 mesiacov.

Dodatočné parametre

Kategória: Aromaterapia
Hmotnosť: 500 g
Položka bola vypredaná…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
NP Avatar autora | 7.10.2021
Proste príroda. Super ďakujem!