;
Ku každej objednávke VZORKA ďalšieho produktu ZDARMA! Doprava ZADARMO pri nákupe nad 40 €.

Ultrazvukový Aroma difúzer Santorini

€44,50 €37,08 bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Počas zimy je vaša pokožka často suchá a unavená. Vyskytujú sa problémy s podráždenými očami, nosnou sliznicou a dýchacími cestami.

Aróma difuzér príjemne osvieži vzduch a zníži znečistenie vzduchu v miestnosti. Vzduch príjemne zvlhčuje a dezinfikuje. Rovnakým spôsobom zabraňuje bakteriálnym infekciám, chráni vaše zdravie, hydratuje pokožku a sliznice a čistí dýchacie cesty. Vďaka tichému chodu neruší váš spánok a tým vám uľahčuje a spríjemňuje rôzne denné činnosti. Aróma difuzéry sa odporúčajú najmä alergikom, pretože výrazne zlepšujú kvalitu života.

 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre príjemný spánok a zdravý vzduch v izbách

Počas zimy je vaša pokožka často suchá a unavená. Vyskytujú sa problémy s podráždenými očami, nosnou sliznicou a dýchacími cestami. Aróma difuzér príjemne osvieži vzduch a zníži znečistenie vzduchu v miestnosti. Vzduch príjemne zvlhčuje a dezinfikuje. Rovnakým spôsobom zabraňuje bakteriálnym infekciám, chráni vaše zdravie, hydratuje pokožku a sliznice a čistí dýchacie cesty. Vďaka tichému chodu neruší váš spánok a tým vám uľahčuje a spríjemňuje rôzne denné činnosti. Aróma difuzéry sa odporúčajú najmä alergikom, pretože výrazne zlepšujú kvalitu života.

 Aróma difuzéry povznesú váš domov a dodajú relaxačný prvok vášmu bývaniu, ktoré mnohí z nás aktuálne využívajú aj ako pracovný priestor. Difuzéry môžu uľahčiť trávenie času v miestnostiach so suchým vzduchom a odstraňovať podráždenie sliznice a dýchacích ciest. Éterické oleje sú rozptýlené cez difuzér do hmly a poskytujú tak aromaterapiu a mikrohumidizáciu vzduchu.  • VÝHODY AROMA DIFÚZERA

Aróma difuzér naplní miestnosť želanou príjemnou vôňou. Jeho elegantný dizajn uspokojí aj tých najnáročnejších estétov. Dokonale zapadne do každého prostredia a zaberá veľmi málo miesta. Vďaka siedmim upokojujúcim farbám svetla, ktoré majú priaznivý terapeutický účinok, ovplyvňuje myseľ, pretože svetlo účinne znižuje stres a upokojuje vás. Je nenahraditeľný vo verejných priestoroch, ako sú kozmetické salóny, konferenčné miestnosti, kancelárie, recepcie, hotely, nemocnice...

  • Difuzér podľa potreby čistí vzduch, ktorý dezinfikuje a naplní ho želanou vôňou.
  • Kompaktný a elegantný dizajn.
  • Tichá, diskrétna prevádzka.
  • Ľahko sa používa a udržiava.

 

  • POUŽÍVANIE A ÚDRŽBA

    Otvorte aróma difuzér, pridajte vodu a dve kvapky éterického oleja (nie je súčasťou balenia). Zatvorte veko a výrobok môžete začať používať. Difuzér je možné použiť aj bez éterických olejov ako zvlhčovač. Nevyplňujte difuzér nad vyznačenú rysku. Nezapínajte difuzér, keď je nádrž na vodu prázdna. Pravidelne vymieňajte vodu a difuzér udržiavajte čistý.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Aroma doplnky
LED svetlo: 7 farieb
Napájanie: 220V cez USB kábel (dĺžka kábla 100 cm)
Časovač: 3 - 6 hod
Objem: 400 ml
Vhodné: len pre esenciálne oleje
Rozmery: výška - 15,5 cm, priemer - 16 cm
Hmotnosť: 340 g
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: