;
Ku každej objednávke VZORKA ďalšieho produktu ZDARMA! Doprava ZADARMO pri nákupe nad 40 €.

RADOSŤ - Citrín - Krištáľ - 100% sójová sviečka

VEGAN
Značka: Sviečka
€18 €15 bez DPH
Skladom (>10 ks)

Nadýchnite sa sviežej mandarínky, upokojujúcej levandule a citrónu a otvorte sa novej radosti, ktorá k vám prichádza. Kompozícia ľahkej, príjemnej vône a účinkov polodrahokamov citrín a krištáľ robia z tejto sviečky účinný prostriedok na podporu radosti v živote. Nadýchnite sa sviežej mandarínky, upokojujúcej levandule a citrónu a otvorte sa novej radosti, ktorá k vám prichádza. Vyčarte si na perách úsmev, ktorým obdarujete celý svet!

  • SLOVENSKÝ PRODUKT RUČNE VYROBENÝ
  • 100 % SÓJOVÁ SVIEČKA
  • 100% PRÍRODNÉ ESENCIÁLNE OLEJE
  • MINERÁLNE KAMENE PRE OSOBNÉ POUŽITIE

 

Detailné informácie

Podrobný popis

100% sójová sviečka RADOSŤ s minerálmi Citrín a Krištáľ

Sviečka RADOSŤ ti domov prinesie vôňu, pri ktorej si oddýchneš a plameň, z ktorého načerpáš energiu. Kompozícia ľahkej, príjemnej vône a účinkov polodrahokamov citrín a krištáľ robia z tejto sviečky účinný prostriedok na podporu radosti v živote. Nadýchnite sa sviežej mandarínky, upokojujúcej levandule a citrónu a otvorte sa novej radosti, ktorá k vám prichádza. Vyčarte si na perách úsmev, ktorým obdarujete celý svet!

Sviečka je ozdobená sušenými kvetmi a bylinkami ako lekno, svetlica, levanduľa, pričom každá z bylín má svoje špecifické účinky na zlepšenie nálady a celkovú harmonizáciu organizmu. 

Citrín - je symbolom pohody, tepla, vitality istoty a dôvery. Pôsobí očistným, povzbudzujúcim a zároveň uvoľňujúcim spôsobom na naše myslenie a uvoľňuje citové blokády. S citrínom uskutočňujeme svoje priania a ciele s väčším kľudom a vierou. Ochraňuje tiež pred negatívnymi vibráciami, lieči fóbie a depresie. 

Krištáľ - najuniverzálnejší polodrahokam. Neutralizuje elektromagnetický smog a zvyšuje účinok ostatných kameňov. Jeho čistá a jasná energia odstraňuje blokády, narušenie aury a nesúlad duše. Je silný ochranný kameň. Krištál je kameň s najširším rozsahom liečebných účinkov, prikladaním na postihnuté miesta mierni bolesti.

Mandarínka - esenciálny olej mandarínka upokojuje emocionálne ťažkosti súvisiace so stresom a depresiou, podporuje hlboký a pokojný spánok. 

Levanduľa - esenciálny olej levanduľa pomáha zmierňovať pocity úzkosti a môže byť obzvlášť upokojujúca v období stresu. Vyvoláva pocity sebauvedomenia a relaxácie.

Citrón - svieži esenciálny olej citrón, ktorému sa hovorí aj tekuté slnko. Zlepšuje náladu a zabraňuje depresii. Vyživuje myseľ, pomáha koncentrácii a sústredeniu. Dodáva chuť do života.

Sviečka je ručne robená zo sójového vosku. Obsahuje čistý sójový vosk, esenciálne oleje a bavlnený knôt. Neobsahuje žiadne umelé prísady. Je zdravšia a ekologickejšia. 

Sviečka má 160g a vydrží horieť cca 37 hodín. No a keď ti sviečka dohorí, obal môžeš priniesť k nám späť alebo ho využiť u seba doma. My ho znovu naplníme, aby mohol rozvoniavať a robiť radosť ďalej.

Použitie:  Keď sviečku prvýkrát pálite, nechajte voskom pokryť celú plochu. Naučíte tým sviečku horieť rovnomerne naprieč, predĺži sa doba horenia. Doporučujeme kamene vybrať keď je vosk roztopený. Očistite ich handričkou, omyte prúdom čistej vody a nechajte očistiť na slnku. Takto nabité kamene môžete využívať vo svoj prospech a liečebné účely. Sviečku umiestnite na vhodné miesto, ktoré disponuje dostatočne tepelne odolným povrchom, je chránené pred prievanom a optimálne vzdialené od ľahko zápalných predmetov. Sviečku uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat. Horiacu sviečku nikdy nenechávajte bez dozoru. Dbajte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, napr. hlavičky zápaliek.

Upozornenie: Sviečky by sa nemali naraz páliť dlhšie ako štyri hodiny. Prestaňte používať sviečku, keď v spodnej časti nádoby zostane 1 cm vosku. Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov.

Dodatočné parametre

Kategória: Sviečky
Ingredients / Ingrediencie: 100% SOY WAX / SÓJOVÝ VOSK
Minerals / Minerály: CITRINE, CRYTSAL / CITRÍN, KRIŠTÁˇˇLitrín, krištáľ
Herbs / Byliny: WATER LILY, LAVENDER, SAFFLOWER / LEKNO, LEVANDUĽA, SVETLICAanduľa, sve0tlica
Essential oils / Esenciálne oleje: LAVENDER, LEMON, MANDARIN / LEVANDUĽA, CITRÓN? MANDARÍNKA
Weight netto/ Hmotnosť netto: 160 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: