;
Darčeky k vám doručíme ZADARMO pri nákupe nad 25€! Ku každej objednávke VZORKA ďalšieho produktu ZDARMA !

Náš príbeh a filozofia

Na počiatku bolo mydlo, vo francúzštine slovo savon.

Moje meno je Iveta Burešová Mikletičová a som zakladateľkou prírodnej kozmetiky značky SAVON. Za SAVON-om stoja obyčajný ľudia, ktorí sú pre mňa osobne výnimoční. Sme malá rodinná firma a náš vznik sa začal v roku 2012. Narodil sa nám náš druhý syn Matias. Bol maličký, zvráskavený a s atopickým ekzémom, ale bol to náš malý silný lev. Ako mame mi trhalo srdce pri pohľade na to malé telíčko s fľakmi.  Mala som pocit bezmocnosti, rovnaký ako pri manželovej psoriáze. Opak bol však pravdou. Bol to začiatok toho čo ma napĺňa dodnes. Nastúpila som na cestu nielen tvorenia, ale tiež uvedomenia si rôznych energií, ktoré nás ovplyvňujú. Mojim cieľom sa stala túžba pomáhať a prinášať ľuďom do života radosť. 

Začal ma napĺňať pocit a vedomie toho, že moje výrobky prinášajú ľudom úľavu, krásu a radosť zo seba samých. Je to aj vďaka tomu, že naša prírodná kozmetika SAVON je tvorená s láskou a zároveň úctou k prírode, preto napríklad u nás nenájdete žiaden palmový olej. Vyrábame z kvalitných surovín a bylín z vlastných záhrad, z ktorých si tvoríme vlastné extrakty. Cítime, že práve takéto suroviny nezaťažujú naše telo a my sa tak opäť spájame s matkou Prírodou. 

Čaro a účinky prírodnej kozmetiky SAVON je v kvalitných ingredienciách. Používame kvalitné suroviny, za studena lisované oleje, bylinné extrakty, ktorých energiu vnášame do našich výrobkov a prinášame ich vám, aby ste mohli tiež pocítiť ich účinky. Ja osobne do toho vkladám ešte niečo naviac. Mojou tajnou ingredienciou je vášeň pre túto prácu a štipka lásky. Všetky výrobky vyrábame, plníme ručne a balíme ich s nehou. 

Zdokonaľujeme sa aj v balení - používame ekologické plastové obaly, ktoré sú kompostovateľné, papierové a sklenené obaly, ktoré sú taktiež plne recyklovateľné. Nájdete u nás aj naháčov, výrobky, ktoré si môžete zakúpiť bez obalu. 

Nadýchaj sa vône a účinkov kozmetiky SAVON pri každom dotyku svojho tela. Nezabúdaj na seba. Rozmaznávaj sa.