;
Ku každej objednávke VZORKA ďalšieho produktu ZDARMA! Doprava ZADARMO pri nákupe nad 40 €.

LÁSKA - Ruženín - Achát - 100% sójová sviečka

VEGAN
Značka: Sviečka
€18 €15 bez DPH
Skladom (8 ks)

Kvetinová a ženská vôňa so štipkou kadidla sa postará o harmóniu, uvoľnenie a navodenie príjemného a neopísateľného pocitu, ktorý zahreje pri srdci. Sviečka svojou vôňou a účinkami vytvára nezameniteľnú a očarujúcu atmosféru. Sviečka je ozdobená sušenými kvetmi a bylinkami ako ruža a sedmokráska, pričom každá z bylín má svoje špecifické účinky na privolanie lásky do života, jemnosť a nežnosť.

  • SLOVENSKÝ PRODUKT RUČNE VYROBENÝ
  • 100 % SÓJOVÁ SVIEČKA
  • 100% PRÍRODNÉ ESENCIÁLNE OLEJE
  • MINERÁLNE KAMENE PRE OSOBNÉ POUŽITIE

Detailné informácie

Podrobný popis

100 % sójová sviečka LÁSKA s minerálmi Ruženín a Ružový Achát

Kvetinová a ženská vôňa so štipkou kadidla sa postará o harmóniu, uvoľnenie a navodenie príjemného a neopísateľného pocitu, ktorý zahreje pri srdci. Sviečka svojou vôňou a účinkami vytvára nezameniteľnú a očarujúcu atmosféru. Sviečka je ozdobená sušenými kvetmi a bylinkami ako ruža a sedmokráska, pričom každá z bylín má svoje špecifické účinky na privolanie lásky do života, jemnosť a nežnosť.

 Ruženín - kameň lásky a vzťahov. Posilňuje vernosť a pomáha nájsť šťastie v láske. Ruženín v nás svojimi jemnými ružovými tónmi prebúdza cit nežnosti, miernosti, priateľstva a lásky. Pomáha nesmelým milencom prejaviť svoje pocity a otvára zmyslom všetko krásne, čo ich obklopuje. Prehlbuje vnímavosť našich zmyslov, kreativitu a hudobné cítenie. 

Ružový Achát - kameň vernosti, pozitívne vplýva na emócie, zlepšuje vzťahy a dodáva sebavedomie. Prehlbuje v nás fantáziu, kreativitu, odvahu, vytrvalosť ale aj samotnú vôľu do života. Posilňuje v nás vedomie vlastnej identity, pud sebazáchovy a dôveru vo vlastné schopnosti. 

Ruža - emocionálne esenciálny olej ruža lieči staré rany na srdci, pomáha sa vystrábiť aj z hlbokého zúfalstva a depresie. Pomáha otvoriť srdce, aby sme mohli opäť milovať. Priaznivo pôsobí pri emocionálnych starých ranách, zlomenom srdci, zúfalstve. Rozpúšťa úzkosť a depresiu. Pôsobí ako afrodiziakum, môže pomôcť pri frigidite a impotencii. Stimuluje ako ženy, tak mužov.

Kadidlo - svieža, drevitá, živicová vôňa esenciálneho oleja kadidlo s korenistým a zemitým podtónom a jemným citrusovým vrchom. Pôsobí ako nervové tonikum pri strese a vypätí.

Geránium - esenciálny olej geránium pôsobí upokojujúco a zároveň harmonizačne. Má pozitívne účinky na psychiku a obľubujú ho najmä ženy, nakoľko dokáže stabilizovať ženské hormóny.

Ružové drevo - esenciálny olej ružové drevo zaháňa smútok a sklamanie v láske, pomáha zlepšovať náladu a harmonizovať celý organizmus.

Sviečka je ručne robená zo sójového vosku. Obsahuje čistý sójový vosk, esenciálne oleje a bavlnený knôt. Neobsahuje žiadne umelé prísady. Je zdravšia a ekologickejšia. 

Sviečka má 160g a vydrží horieť cca 37 hodín. No a keď ti sviečka dohorí, obal môžeš priniesť k nám späť alebo ho využiť u seba doma. My ho znovu naplníme, aby mohol rozvoniavať a robiť radosť ďalej.

Použitie:  Keď sviečku prvýkrát pálite, nechajte voskom pokryť celú plochu. Naučíte tým sviečku horieť rovnomerne naprieč, predĺži sa doba horenia. Doporučujeme kamene vybrať keď je vosk roztopený. Očistite ich handričkou, omyte prúdom čistej vody a nechajte očistiť na slnku. Takto nabité kamene môžete využívať vo svoj prospech a liečebné účely. Sviečku umiestnite na vhodné miesto, ktoré disponuje dostatočne tepelne odolným povrchom, je chránené pred prievanom a optimálne vzdialené od ľahko zápalných predmetov. Sviečku uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat. Horiacu sviečku nikdy nenechávajte bez dozoru. Dbajte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, napr. hlavičky zápaliek.

Upozornenie: Sviečky by sa nemali naraz páliť dlhšie ako štyri hodiny. Prestaňte používať sviečku, keď v spodnej časti nádoby zostane 1 cm vosku. Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov.

Dodatočné parametre

Kategória: Sviečky
Ingrediencie: 100 % sójový vosk
Minerály: Ruženín, ružový achát
Byliny: Ruža, nevädza
Esenciálne oleje: Kadidlo, ruža, geránium, ružové drevo, levanduľa
Hmotnosť netto: 160 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: