;
Ku každej objednávke VZORKA ďalšieho produktu ZDARMA! Doprava ZADARMO pri nákupe nad 40 €.

Vytvorte si preddovolenkovú pohodu doma

O chvíľu tu máme posledný mesiac školského roka. Po ňom sa brány škôl na dva mesiace zatvoria a naše ratolesti, a my s nimi, sa spoločne vrhneme na letné dobrodružstvá. Aby sme sa naladili na dovolenkovú nôtu ešte doma a predĺžili tak obdobie tešenia sa na chvíľu, kedy budeme po schodíkoch vystupovať do lietadla, vytvorme si spolu špeciálnu atmosféru. Teda, nie tak úplne spolu, každá sama u seba doma, no napriek tomu sa v tomto krásnom rituáli môžeme navzájom prepojiť, čo poviete? Idete do toho s nami? 

Dlhý voňavý kúpeľ. 

Doprajte si zaslúžený relax v dlhom voňavom kúpeli. Či už ste vystresovaná z práce alebo vyčerpaná z rodinného kolotoča, toto je dokonalý spôsob, ako rozmaznávať svoje telo a myseľ. Naplňte si vaňu teplou vodou a pridajte do nej upokojujúce esenciálne oleje alebo obľúbenú šumivú bombu do kúpeľa, aby ste sa luxusne ponorili do sveta voňavých bubliniek a vlastných myšlienok. Venujte si toľko času, koľko potrebujete na uvoľnenie, počúvajte relaxačnú hudbu a zbavte sa všetkých starostí. Je dôležité dopriať si starostlivosť o seba a zároveň si vychutnať bohaté vône a jemné textúry vybraných produktov.

Zamatovo hladká pokožka. 

Všetky túžime po zamatovo hladkej pokožke. Poznáme niekoľko osvedčených metód, aku ju zaiste budete mať. Po prvé - peeling je pravdepodobne najdôležitejší krok na ceste za zamatovo hladkou pokožkou, pretože pomáha odstrániť všetky odumreté bunky, ktoré sa nachádzajú na je povrchu. V ponuke nájdete niekoľko peelingov a exfoliačných prípravkov na tvár a telo, alebo si môžete vyrobiť vlastný zmiešaním ingrediencií z kuchyne, akými je napríklad cukor alebo morská soľ zmiešaná s medom alebo olivovým olejom. Pri peelingu dbajte na šetrnosť a choďte na to s citom, pretože prílišný tlak môže jemnú a citlivú pleť poškodiť a vytvoriť na nej drobné ranky a trhlinky. Po kúpeli a peelingu nezabudnite pokožku tváre aj celého tela ošetriť vhodným krémom alebo olejom. Takto ošetrená pokožka bude zamatová a pripravená na krásny letný bronz. 

Romantika pri sviečkach. 

Či už trávite večery doma s partnerom alebo sama, dotvorte si atmosféru začínajúceho leta aromaterapeutickou sviečkou. Večery pri pohári vína alebo dobrom filme v tlmenej atmosfére a zahalení vône vašej obľúbenej sviečky má v sebe niečo ako prísľub letného dobrodružstva. Vždy uprednostnite sviečky vyrobené zo sójového vosku. Sú nielen zdraviu prospešnejšie ale aj ekologické. 

Obľúbená kniha. 

Zatúlajte sa do svojho obľúbeného kníhkupectva a vyberte si niekoľko kníh na letné čítanie. Prvú z nich začnite čítať už doma, ideálne s nejakou pútavou letnou tematikou, aby ste sa naladili na to, čo vás už čoskoro čaká, či už to bude šum morských vĺn alebo štebotanie vtákov v horskej chate. 

Exotické jedlo. 

Naštudujte si jeden recept z krajiny, ktorú sa toto leto chystáte navštíviť aj keby ním mal byť len recept na miešaný nápoj, exotický šalát alebo dezert. Ochutnávaním nových jedál sa naladíte na miesto, ktoré na vás už netrpezlivo čaká. Prajeme vám krásny začiatok leta!