;
Ku každej objednávke VZORKA ďalšieho produktu ZDARMA! Doprava ZADARMO pri nákupe nad 40 €.

Prírodný dezodorant

Webová stránka značky: Prírodný dezodorant
3 položiek celkom
Antistres - krémový dezodorant s kamencom
VEGAN
€6,58 bez DPH
€7,90

Za inovatívnym zložením prírodného dezodorantu Antistres stojí niekoľko zložiek zabezpečujúcich pocit sviežosti počas celého dňa. Prvým z nich je kamenec, látka, ktorá nielen spoľahlivo obmedzuje potenie ale aj neutralizuje akýkoľvek zápach a pôsobí antisepticky.

Ďalšou výnimočnou zložkou z prírody je bambucké maslo. Pokožku vyživuje, chráni a hydratuje. Rovnako pokožku hydratuje aj v dezodorante obsiahnutý kokosový olej. Marulový olej má pre zmenu antibakteriálne účinky a vysoký obsah vitamínu C, čo je pre pokožku veľmi dôležité, keďže ide o účinný antioxidant. Zemiakový škrob v zložení pohlcuje vlhkosť, čo je pri dezodorante mimoriadne dôležitá vlastnosť, zatiaľ čo kaolín a ružový íl pokožku regenerujú. Viac o našich dezodorantoch si môžete prečítať na našom blogu.

Náš TIP: Ak hľadáte dezodorant so sviežou vôňou, práve ste ho našli. Medovka, čajovník a citrónová tráva premieňajú tento produkt na vodopád sviežosti.

 • SLOVENSKÝ PRODUKT
 • 100% PRÍRODNÉ, ÚČINNÉ ZLOŽENIE
 • KVALITNÉ SUROVINY
 • VEGAN
 • RUČNE VYROBENÉ
196
Fresh - krémový dezodorant s kamencom
VEGAN
€6,58 bez DPH
€7,90

Hľadáte účinný dezodorant s prírodným zložením, vďaka ktorému nebudete mať už žiadne ďalšie mokré fľaky na oblečení? Naše dezodoranty sú navrhnuté a vyrobené tak, aby ste sa vďaka nim cítili po celý deň komfortne aj napriek tomu, že potenie je prirodzená súčasť správneho fungovania organizmu. Súlad jemných, čistých, no zároveň účinných prírodných ingrediencii neblokuje odchod toxínov z tela, zabezpečuje však pocit celodennej sviežosti a bezpečia nech už ste v práci, za volantom alebo práve športujete v prírode. 

Za receptúrou našich dezodorantov s kamencom stojí dlhodobý prieskum jednotlivých zložiek a ich kombinácia v takom pomere a súzvuku, aby sa vám do rúk dostal vysoko kvalitný produkt zabezpečujúci pocit ľahkosti a čistoty. Iskrivé tóny limetky, čajovníka a citrónovej trávy vás hneď ráno prebudia svojou sviežosťou a harmanček zahojí akékoľvek nedokonalosti. Dezodorant neobsahuje dráždivú sódu bikarbónu ale prírodný kamenec výnimočný svojim antibakteriálnym účinkom. Vďaka čisto prírodnému, sviežemu a účinnému zloženiu sa po celý deň budete cítiť akoby ste práve vyšli zo sprchy. Viac o našich dezodorantoch si môžete prečítať na našom blogu.

Náš TIP: Vhodný na celoročné používanie, unisex zloženie.

 • SLOVENSKÝ PRODUKT
 • 100% PRÍRODNÉ, ÚČINNÉ ZLOŽENIE
 • KVALITNÉ SUROVINY
 • VEGAN
 • RUČNE VYROBENÉ
526
Lila - krémový dezodorant s kamencom
VEGAN
€6,58 bez DPH
€7,90

Jemná náruč nežnej, romantickej levandule a energia šťavnatého pomaranča vás zahalí každé ráno a tiež kedykoľvek počas dňa, keď siahnete po tomto dezodorante. Je účinný aj napriek tomu, že neblokuje odvádzanie toxínov a pôsobí v súlade s procesom ochladzovania organizmu, čo je pre ľudský organizmus veľmi dôležité.

Zatiaľ čo vôňa antisepticky pôsobiacej levandule vás upokojí a odstráni akýkoľvek stres, iskrivý pomaranč dodá vašim dňom šťavu a zlepší vám náladu. Vďaka obsahu bambuckého masla a kompozícií čistých prírodných olejov bude vaša pokožka v podpazuší vláčna, prírodný kamenec jej zase zabezpečí pocit sucha a celodenného pohodlia. Zmes tohto s láskou namiešaného dezodorantu uzatvára kaolín a ružový íl, ktoré pokožke zabezpečujú minerálne látky, pokožku čistia a regenerujú. Viac o našich dezodorantoch si môžete prečítať na našom blogu.

Náš TIP: Vhodný aj ako prvý dezodorant pre mladé dievčatá a slečny. 

 • SLOVENSKÝ PRODUKT
 • 100% PRÍRODNÉ, ÚČINNÉ ZLOŽENIE
 • KVALITNÉ SUROVINY
 • VEGAN
 • RUČNE VYROBENÉ
1472

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom