;
Ku každej objednávke VZORKA ďalšieho produktu ZDARMA! Doprava ZADARMO pri nákupe nad 40 €.

Naše ingrediencie

Počuť, že dobre voniate, je jedným z najlepších komplimentov, ktoré môžete dostať. Keď prechádzame okolo ľudí, snažíme sa zanechávať jemnú stopu nášho parfumu. Väčšina chemických parfumov však môže zanechať ľudí v oblaku vône, ktorá zanechá viac bolestí hlavy ako dobrý dojem. Prírodné parfumy SAVON Perfumes sú vyrobené z prírodných ingrediencií, vďaka ktorým budete nádherne voňať a vaše telo bude čisté od syntetických chemikálií.

Prírodný parfém môže splynúť s prirodzenou chémiou vášho tela. Na esenciálnych olejoch je skvelé to, že nie sú umelo vyrábané. Keďže ide o prirodzene sa vyskytujúce zložky, telo ich dokáže ľahko absorbovať a vy si môžete vytvoriť svoju vlastnú jedinečnú vôňu na základe chémie vášho tela. 

Väčšina z nás pozná esenciálne oleje ako prostriedok na aromaterapiu a prevoňanie miestnosti. S parfémami SAVON Perfumes získate dva v jednom, sú čisté, úžasne voňajú a vyzerajú luxusne. Voňajte skvele a zostaňte v povznesenej nálade vďaka zloženiu esenciálnych olejov. 

Používame esenciálne oleje, absolútne, rastlinné, kvetinové a ovocné extrahované zložky. Nikdy nepoužívame vonné oleje, umelé vône ani prísady. Príroda lieči. To, čo naša pokožka a telo potrebujú, aby sa im darilo, nájdete v matke prírode. Našou filozofiou je, že ak to nebudeme používať osobne, nebudeme to dávať ani do našich produktov.

Všetci chceme pre svoje telo to najlepšie, no málokedy si myslíme, že parfém je niečo, čo by nás mohlo ovplyvniť. V skutočnosti mnohé chemicky formulované parfémy obsahujú škodlivé zložky a zložky narúšajúce hormóny, ktoré môžu spôsobiť dlhodobé zdravotné problémy. 

Prírodná starostlivosť o pleť a parfumy prešli dlhú cestu. Pri starostlivosti o svoje telo nemusíte obetovať vône, ktoré máte radi. Ak vám konvenčné parfémy a vône spôsobujú bolesti hlavy a citlivosť, prechod na prírodný parfum môže byť pre vás tým najlepším krokom. Alebo možno len hľadáte prírodné alternatívy, aby ste si viac uvedomovali, čo sa deje vo vašom tele. 

 

side-view-assortment-dry-flower-rose-tea-wooden-board-black1