;
Doprava nad 50€ ZADARMO.

Náš príbeh

Volám sa Iveta Burešová Mikletičová a som zakladateľkou značky prírodnej kozmetiky SAVON.

Sme malá rodinná firma a náš príbeh sa začal v roku 2012, kedy sa nám narodil druhý syn s atopickým ekzémom. Manžel roky trpí kožným ochorením psoriázou, preto som začala hľadať riešenia v prírodných alternatívach. Znovu som objavila silu prírody, ktorá sa nám núka každý deň. Teším sa, že ekzém sa nám podarilo zdolať, so psoriázou bojujeme naďalej.

Nasledoval vývoj a rozhodnutie, že všetky naše výrobky budú obsahovať extrakty z byliniek, ktoré zvyšujú účinky jednotlivých výrobkov. Pre nás nie je naša kozmetika len o namiešaní ingrediencií. Pre nás je to tiež kontakt so samotnou prírodou.

Pri tvorbe kozmetiky vychádzame z presvedčenia, že naše telo prijme také látky, ktoré sú prírode najbližšie, preto používame  kvalitné oleje, esenciálne oleje, bylinné extrakty a vkladáme do nej našu lásku. Naše výrobky sú testované na nás, obyčajných ľudoch. Nenájdete u nás ŽIADNY palmový olej. Zároveň prihliadame na ekologický obalový materiál. Mydlá balíme do papieru a na zvyšné výrobky používame výhradne sklo.

Presvedč sa aj ty o jej účinkoch.