;
Ku každej objednávke VZORKA ďalšieho produktu ZDARMA! Doprava ZADARMO pri nákupe nad 40 €.

Prečo by sme mali prejsť na prírodné parfémy

Povedať vám, že dobre voniate, je jedným z najlepších komplimentov, ktoré môžete dostať. Keď prechádzame okolo ľudí, snažíme sa zanechávať jemnú stopu nášho parfumu. Väčšina chemických parfumov však môže zanechať ľudí v oblaku vône, ktorá zanechá viac bolestí hlavy ako dobrý dojem. Prírodné parfumy sú vyrobené z prírodných ingrediencií, vďaka ktorým budete nádherne voňať a vaše telo bude čisté od syntetických chemikálií.

Prírodný parfém môže splynúť s prirodzenou chémiou vášho tela

Na esenciálnych olejoch je skvelé to, že nie sú umelo vyrábané. Keďže ide o prirodzene sa vyskytujúce zložky, telo ich dokáže ľahko absorbovať a vy si môžete vytvoriť svoju vlastnú jedinečnú vôňu na základe chémie vášho tela. 

Väčšina z nás pozná esenciálne oleje ako prostriedok na aromaterapiu a prevoňanie miestnosti. S parfémami SAVON Perfumes získate dva v jednom, sú čisté, úžasne voňajú a vyzerajú luxusne. Voňajte skvele a zostaňte v povznesenej nálade vďaka zloženiu esenciálnych olejov. 

Všetci chceme pre svoje telo to najlepšie, no málokedy si myslíme, že parfém je niečo, čo by nás mohlo ovplyvniť. V skutočnosti mnohé chemicky formulované parfémy obsahujú škodlivé zložky a zložky narúšajúce hormóny, ktoré môžu spôsobiť dlhodobé zdravotné problémy. 

Prírodná starostlivosť o pleť a parfumy prešli dlhú cestu. Pri starostlivosti o svoje telo nemusíte obetovať vône, ktoré máte radi. Ak vám konvenčné parfémy a vône spôsobujú bolesti hlavy a citlivosť, prechod na prírodný parfum môže byť pre vás tým najlepším krokom. Alebo možno len hľadáte prírodné alternatívy, aby ste si viac uvedomovali, čo sa deje vo vašom tele.