;
Ku každej objednávke VZORKA ďalšieho produktu ZDARMA! Doprava ZADARMO pri nákupe nad 40 €.

Benefity prírodných parfémov

Stalo sa Vám už, že máte záchvat kýchania, keď si nastriekate svoju obľúbenú vôňu, alebo prečo Vás z parfumu bolí hlava?
 
Botanické parfumy SAVON Perfumes sú vhodné pre ľudí s citlivou pokožkou, ale aj pre tých, ktorí môžu byť alergickí na parfumy, alebo pre tých, ktorí jednoducho chcú používať iba prírodnú starostlivosť o pleť .
 
Naše parfumy miešame podľa postupov parfumérov v minulosti, z esenciálnych olejov, absolútov a alkoholu. Ukazujeme, že toxické látky nemajú mať svoje miesto v parfumoch.
 
Benefity používania našich prírodných parfumov sú zdravotné aj enviromentálne.
 
1. Pri tvorbe používame prírodné esenciálne oleje namiesto syntetických. Vďaka prírodnému zloženie dokážu ne priniesť pozitívne účinky na emocionálnej aj fyzickej úrovni, ako napríklad upokojenie, zvýšenie energie, uvoľnenie alebo zlepšenie nálady.
 
2. Naše prírodné parfumy neobsahujú zložky pestované s chemikáliami, pesticídmi alebo toxínmi, ktoré môžu spôsobiť citlivosť pokožky a poškodiť životné prostredie.
 
3. Syntetické pachy pochádzajúce z petrochemických produktov môžu spôsobiť migrény, nevoľnosť a podráždenie pľúc.
 
4. Na rozdiel od parfumov , ktoré obsahujú syntetické produkty, prírodné parfumy nie sú testované na zvieratách . Medzi prísady v masovo vyrábaných vôňach patria ftaláty a pižmo, ktoré viedli k hroznému zaobchádzaniu so zvieratami.
 
5. Zmiešaním dvoch syntetických parfumov môže vzniknúť veľmi nepríjemný zápach. Zatiaľ čo prírodné parfémy vyrobenéesenciálnych olejov môžete nosiť samostatne alebo vrstviť.
 
6. Prírodné parfémy SAVON Perfumes vytvárajú na každom nositeľovi individuálnu, osobnejšiu vôňu, zvýrazňujú osobnosť nositeľa. Ztaiľa čo masovo vyrábané, syntetické parfumy maskujú pokožku a voňajú na každom rovnako.
 
7. Prírodné parfémy SAVON Perfumes neobsahujú pesticídy a chemikálie , ktoré, ak sú obsiahnuté v kozmetike , môžu byť absorbované do pokožky a krvného obehu.