;
Darčeky k vám doručíme ZADARMO pri nákupe nad 25€! Ku každej objednávke VZORKA ďalšieho produktu ZDARMA !

VIANOČNÉ ŽELANIE - 100% sójová sviečka

VIANOCE LIMITOVANÁ EDÍCIA
Značka: Vianoce
€18 €15 bez DPH
Skladom (>10 ks)

Rozžiarte svoj domov s našou špeciálnou edíciou Vianočné želanie - sojovou sviečkou s prírodným jadeitom. Táto nádherná sviečka je viac ako len zdroj svetla; je symbolom pokoja, lásky a prosperity, ktorý vnesie do vášho domova, či do domovov vašich blízkych, ak sa ich rozhodnete obdarovať, čaro vianočnej atmosféry.

Sviečka prevonia celý priestor, ale aj vaše zmysly vôňou, ktorá spája najčarovnejšie vianočné ingrediencie. Vianočné Želanie vonia škoricou, pomarančom a vanilkou. Škorica dodáva adventnému obdobiu hrejivý nádych, zatiaľ čo osviežujúci akord pomaranča prebudí vašu myseľ a prinesie do vášho domova energiu a radosť. Tóny vanilky zakončia voňavú symfóniu opojnou sladkosťou dotvárajúci dokonalý harmonický zážitok.

Každá sviečka je zdobená prírodným jadeitovým kameňom, ktorý je známy svojimi ochrannými vlastnosťami a schopnosťou pritiahnuť si do života lásku a hojnosť. Jadeit tiež podporuje harmóniu a pohodu v prostredí, v ktorom je umiestnený. Sójová sviečka Vianočné Želanie je ručne vyrábaná s láskou. Používame len prírodné ingrediencie vysokej kvality vrátane 100% sójového vosku a čisto prírodných éterických olejov. 

  • SLOVENSKÝ PRODUKT RUČNE VYROBENÝ
  • 100 % SÓJOVÁ SVIEČKA
  • 100% PRÍRODNÉ ESENCIÁLNE OLEJE
  • MINERÁLNE KAMENE PRE OSOBNÉ POUŽITIE

Detailné informácie

Podrobný popis

100% sójová sviečka VIANOČNÉ ŽELANIE s minerálmi Jadeit

Rozžiarte svoj domov s našou špeciálnou edíciou Vianočné želanie - sojovou sviečkou s prírodným jadeitom. Táto nádherná sviečka je viac ako len zdroj svetla; je symbolom pokoja, lásky a prosperity, ktorý vnesie do vášho domova, či do domovov vašich blízkych, ak sa ich rozhodnete obdarovať, čaro vianočnej atmosféry. Sviečka prevonia celý priestor, ale aj vaše zmysly vôňou, ktorá spája najčarovnejšie vianočné ingrediencie. Vianočné Želanie vonia škoricou, pomarančom a vanilkou. Škorica dodáva adventnému obdobiu hrejivý nádych, zatiaľ čo osviežujúci akord pomaranča prebudí vašu myseľ a prinesie do vášho domova energiu a radosť. Tóny vanilky zakončia voňavú symfóniu opojnou sladkosťou dotvárajúci dokonalý harmonický zážitok.

Sviečka Vianočné želanie je zdobená minerálnym kameňom Jadeit a materiálmi ako klinček, pomaranč, badyán, škorica.

Jadeit - prináša človeku pokoj, mier a čistotu mysle. Pomáha mu v takomto pokoji nájsť múdrosť a pochopenie pre všetko, čo sa okolo neho deje. Vypudzuje všetky negatívne myšlienky, ktoré človeka zaťažujú a bránia mu v napredovaní. Priťahuje šťastie a priateľstvo. Zvyšuje pocity lásky a otvára srdce. Učí človeka sebestačnosti, ktorú pre svoju samostatnosť nevyhnutne potrebuje. Rovnako dáva človeku šancu spoliehať sa na samého seba. Jadeit sa považuje aj za kameň snov, pretože stimuluje výskyt snov. Človeku, ktorý si ho pred spaním uloží pod vankúš, sa snívajú živé sny, ktoré si dokáže po prebudení zapamätať. Rovnako dokáže človek s jadeitom tieto sny ľahšie naplniť a kráčať za ich naplnením.

Pomaranč - esenciálny olej pomaranč prináša dobrú náladu, podporí pozitívne myslenie, kreativitu a hravosť. Ideálny spoločník v pochmúrnych dňoch. Zlepšuje náladu, upokojuje a zmierňuje úzkosť, vhodný je ako antidepresívum. Jeho účinok je povznášajúci a upokojujúci, takže je vhodný na nespavosť. 

Vanilka - esenciálny olej vanilka je uznávaný svojimi povznášajúcimi a afrodiziakálnymi vlastnosťami. Pomáha zmierňovať úzkosť, stres a situačnú depresiu navodením rovnováhy a harmónie tela, mysle a ducha. Obľúbené sú jej účinky na zvyšovanie libida a vášne.

Škorica - dodáva odvahu srdcu aj duši. Je to balzam pre všetkých, ktorí sa hanbia, neradi vystupujú pred väčším množstvom ľudí.

Je ručne robená zo sójového vosku. Obsahuje čistý sójový vosk, esenciálne oleje a bavlnený knôt. Neobsahuje žiadne umelé prísady. Je zdravšia a ekologickejšia. 

Sviečka má 160g a vydrží horieť cca 37 hodín. No a keď ti sviečka dohorí, obal môžeš priniesť k nám späť alebo ho využiť u seba doma. My ho znovu naplníme, aby mohol rozvoniavať a robiť radosť ďalej.

Použitie:  Keď sviečku prvýkrát pálite, nechajte voskom pokryť celú plochu. Naučíte tým sviečku horieť rovnomerne naprieč, predĺži sa doba horenia. Doporučujeme kamene vybrať keď je vosk roztopený. Očistite ich handričkou, omyte prúdom čistej vody a nechajte očistiť na slnku. Takto nabité kamene môžete využívať vo svoj prospech a liečebné účely. Sviečku umiestnite na vhodné miesto, ktoré disponuje dostatočne tepelne odolným povrchom, je chránené pred prievanom a optimálne vzdialené od ľahko zápalných predmetov. Sviečku uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat. Horiacu sviečku nikdy nenechávajte bez dozoru. Dbajte, aby roztopený vosk neobsahoval nečistoty, napr. hlavičky zápaliek.

Upozornenie: Sviečky by sa nemali naraz páliť dlhšie ako štyri hodiny. Prestaňte používať sviečku, keď v spodnej časti nádoby zostane 1 cm vosku. Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Sviečky
Ingrediencie: 100 % sójový vosk
Minerál: Jadeit
Byliny: pomaranč, škorica, badyán
Esenciálne oleje: Vanilka, škorica, pomaranč
Hmostnosť: 160 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: