;
Doprava nad 50€ ZADARMO.

Magický balík LÁSKA

Tip VOŇAVÉ VIANOCE
€35 €29,17 bez DPH
Skladom (1 ks)

Magická balík LÁSKA

Magický balík plný lásky k sebe alebo niekomu druhému. Rituál zostavený tak, aby sa zosilnil želaný účinok a láska k Vám začala plynúť. Energia lásky je všade okolo nás a tento rituál Vám pomôže otvoriť svoje srdce a rozvibrovať ju tak, aby prúdila priamo k Vám.

Magický balík obsahuje:

  • 1ks Rituálna bylinková sviečka LÁSKA
  • 1ks kadidlová zmes LÁSKA + uhlík
  • 1ks ruženín 
  • 1ks drievko Palo Santo
  • návod

 Magická bylinková sviečka LÁSKA je vyrobená zo 100% sójového vosku, ručne miešaná, vyrobená s láskou a starostlivosťou. Obsahuje princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Sviečky obsahujú éterické oleje, sušené bylinky, kvety, vonné drevá a živice vždy podľa zámeru. Neobsahujú parafín, palmový vosk ani umelé a parfumované vône. 

 

 

Detailné informácie

Bylinné extrakty
Bylinné extrakty
Prírodný produkt
Prírodný produkt
Ručne robená kozmetika
Ručne robená kozmetika
Slovenská kozmetika
Slovenská kozmetika

Podrobný popis

Magická balík LÁSKA

Magický balík plný lásky k sebe alebo niekomu druhému. Rituál zostavený tak, aby sa zosilnil želaný účinok a láska k Vám začala plynúť. Energia lásky je všade okol nás a tento rituál Vám pomôže otvoriť svoje srdce a rozvibrovať ju tak, aby prúdila priamo k Vám.

Magický balík obsahuje:

  • 1ks Rituálna bylinková sviečka LÁSKA
  • 1ks kadidlová zmes LÁSKA + uhlík
  • 1ks drievko Palo Santo
  • 1ks ruženín 
  • návod

 

Magická bylinková sviečka LÁSKA

Sviečka je namiešaná tak, aby rozvibrovala energiu lásky vďaka použitým polodrahokamom, bylinkám a príjemnej vôni. Sviečku zapaľujeme počas splnu alebo piatky, keďže je to deň Venuše.

Magická bylinková sviečka LÁSKA je vyrobená zo 100% sójového vosku, ručne miešaná, vyrobená s láskou a starostlivosťou. Obsahuje princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Sviečky obsahujú éterické oleje, sušené bylinky, kvety, vonné drevá a živice vždy podľa zámeru. Neobsahujú parafín, palmový vosk ani umelé a parfumované vône. Rozmery kotlíka: 6 x 7,5cm. Doba horenia je (30h) individuálne. 

 
Kadidlová zmes LÁSKA
 
Vykurovacia zmes (kadidlo) miešaná podľa mesačnej fázy, miešaná s láskou a starostlivosťou, obsahujúca princípy čarodejníctva a zariekania. Bylinky, gumy, éterické oleje, drevo a vonné živice skombinované podľa znalosti pre žiadaný účel a efekt, aby pomohli tam kde treba. Kadidlo zapaľujeme počas splnu alebo piatky (večer) kedže je to deň Venuše. Balenie je zapäčatené daným zámerom.
 

 

Drievko Palo Santo 

Palo Santo je posvätný strom rastúci v oblasti Južnej Ameriky, kde je aj uctievaná. Mágovia, šamani a aj liečitelia ho vnímajú ako vysoko spirituálne a používajú ho v rituáloch už tisíce rokov. Používalo sa aj v ľudovom liečiteľstve, v dávnych časoch Inkovia s drievkom odháňali negatívnu energiu, zlých duchov aj chorobu, používalo sa pri obradných rituáloch, najskôr sa vydymila miestnosť a priestor a až potom sa začal rituál. Vôňu má sladko kokosovú, jemne drevito exotickú. 

Páľte pokiaľ potrebujete očistiť priestor, vec alebo osobu, ak potrebujete odohnať zlé energie, ak sa potrebujete ukľudniť, ak potrebujete zvýšiť frekvenciu k rituálom, zvýšiť citlivosť a podporiť veštecké a mentálne schopnosti.

 

Polodrahokam Ruženín

Ružnín je kameňom nepodmienenej lásky a nekonečného mieru. Jedná s o jeden z najdôležitejších kryštálov pre srdce a srdečnú čakru. Čistí a otvára srdce na všetkých úrovniach. Vnáša do neho vnútorné hojenie a lásku k sebe samému. Pomáha prilákať k sebe lásku a v existujúcich vzťahoch obnovuje dôveru a harmóniu.  

 

Dodatočné parametre

Kategória: Sviečky
Použité byliny: ruža, levanduľa, škorica
Esenciálne oleje: ylang ylang, ruža
Použitý minerál: ruženín
Upozornenie: Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podla inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapálte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapalovať ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm a už len zvyšky bylín !!!! Dbajte na pokyny piktogramov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: