;
Pri nákupe nad 40 € vám pribalíme DARČEK!

Ja som Komunikácia - čakrová magická sviečka

Novinka VEGAN
€18 €15 bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Čakrová magická sviečka - Ja som Komunikácia

Sviečka vyrobená pre KRČNÚ ČAKRU, ktorá sa nachádza v strede krku na úrovni hrdla. Je to prechod energie medzi dolnými časťami tela a hlavou. Funkcia hrdlovej čakry je riadená princípom vyjadrovania sa a komunikácie. Ak funguje správne, vieme sa jednoducho a správne vyjadriť, komunikovať s okolím s rozvahou a pravdivo, vieme byť úprimný sami k sebe. Táto sviečka slúži ako pomôcka pri liečení zablokovanej krčnej čakry. Vôňa tejto sviečky je tak isto zámerná, mätovo-lotosovo- materino dúškova, bylinky prospešné pre zdravú krčnú čakru.

 

Čakrová magická sviečka Ja som Komunikácia je ručne miešaná, vyrobená s láskou a starostlivosťou. Obsahuje princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Sviečky obsahujú éterické oleje, sušené bylinky, kvety, vonné drevá a živice vždy podľa zámeru. Neobsahujú parafín, palmový vosk ani umelé a parfumované vône.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Čakrová magická sviečka - Ja som Komunikácia

Sviečka vyrobená pre KRČNÚ ČAKRU, ktorá sa nachádza v strede krku na úrovni hrdla. Je to prechod energie medzi dolnými časťami tela a hlavou. Funkcia hrdlovej čakry je riadená princípom vyjadrovania sa a komunikácie. Ak funguje správne, vieme sa jednoducho a správne vyjadriť, komunikovať s okolím s rozvahou a pravdivo, vieme byť úprimný sami k sebe. Táto sviečka slúži ako pomôcka pri liečení zablokovanej krčnej čakry.  Vôňa tejto sviečky je tak isto zámerná, mätovo-lotosovo- materino dúškova, bylinky prospešné pre zdravú krčnú čakru.

Čakrová magická sviečka Ja som Komunikácia je ručne miešaná, vyrobená s láskou a starostlivosťou. Obsahuje princípy čarodejníctva, aromaterapie, kryštálovej energie a magické farby. Sviečky obsahujú magické oleje, bylinky, ktoré sú zarieknuté. Sviečky obsahujú éterické oleje, sušené bylinky, kvety, vonné drevá a živice vždy podľa zámeru. Neobsahujú parafín, palmový vosk ani umelé a parfumované vône.

Krčná čakra - prostredníctvom rozprávania zvuk sa  šíri do vzduchu a jeho vibrácie sa neprejavujú len v našich ušiach, ale v celom tele. Je to dôležitý nástroj komunikácie a vyjadrovania sa. Krčná čakra je o vyjadrení seba: vašej pravdy, zmyslu života, kreativity. Krčná čakra sa zameriava hlavne na vyjadrenie sa a na premietnutie kreativity do materiálneho sveta . Každé vyslovené slovo má obrovskú váhu a význam, tak ako to povieme, tak sa to stane. Teda ak naše myšlienky a slová sú kompatibilné a správne, rýchlejšie vieme docieliť žiadané, či už ide o fyzickú (materiálnu) alebo o psychickú (mentálnu) úroveň. V jednoduchosti, čo hovoríme a ako to hovoríme to sme a aj to si priťahujeme. Je to jednoduché, ak to pochopíme. Ak táto čakra je zanesená a blokovaná nie sme schopné počuť iných, hovoríme nejasno, neprimerane, klameme iných, ale hlavne seba, nevieme sa vyjadriť vôbec alebo len veľmi ťažko, koktanie, dlhé chvíle (mmmmmm, one) kým nájdeme to správne slovo. Na opačnej strane sa zablokovaná krčná čakra môže prejaviť aj ako nadmerná utajenosť alebo plachosť.

Polodrahokam Chalcedón - je kameň dodávajúci silu medziľudským vzťahom, predáva pocit bratstva a dobrej vôle, zvyšuje vnútornú stabilitu skupín.  Kryštál pohlcuje negatívnu energiu, ktorú potom rozptyľuje, aby zabránil jej ďalšiemu prenášaniu. Chalcedón uvádza myseľ, telo a ducha do vzájomnej harmónie. Vyvoláva túžbu počínať si láskavo a štedro. Chalcedón zaháňa z duše nepriateľstvo a mení melanchóliu v radosť. V duševnej rovine pomáha svojmu majiteľovi, aby o sebe prestal pochybovať a vedie ho k dosiahnutiu schopnosti vnútornej reflexie. Pod jeho vplyvom sa nám otvára okolie a stávajú sa z nás bytosti prekypujúce nadšením. Chalcedón pohlcuje a rozptyľuje negatívne myšlienky a city a zaháňa zlé sny.

Rozmery kotlíka: 6 x 7,5cm

Doba horenia je (30h) individuálne. 

Dodatočné parametre

Kategória: Sviečky
Použité byliny: prvosienka jarná, gypsomilka, slez, eukalyptus
Esenciálne oleje: materina dúška, mäta prieporná, lotos
Použitý minerál: chalcedón
Upozornenie: Pri prvom použití prosím odstráňte všetky obaly a zastrihnite knôt podľa inštrukcií na 5-6mm. Sviečku pri prvom použití zapáľte minimálne na hodinku až dve, aby sa vosk rovnomerne roztopil. Nenechajte horieť dlhšie ako 4 hodiny. Sójový vosk je oveľa jemnejší a správa sa inak ako parafín a včelí vosk. Horiace sviečky nenechajte bez dozoru. Prosím sviečku už nezapaľovať, ak je na spodku málo vosku cca 5-6mm. Dbajte na pokyny piktogramov !!!
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
AK Avatar autora | 1.3.2021
Objednyny tovar splna moje ocakavania. Velmi vkusny dizajn. Pekne ekologicke balenie. Vyrobky svojou nevtieravou vôňou navodzujú pohodu, relax. Prijemne prekvapili male pozornosti pribalene k objednavke. Mozno by mohlo byt k tovaru prilozene kratke info o zlozeni aj s navodom na spravne pouzivanie bielej magie.