;
Doprava nad 50€ ZADARMO.

Ruman rímsky BIO kvetová voda

Novinka Tip
€10 €8,33 bez DPH
Skladom (1 ks)

Certifikovaná BIO kvetová voda potravinárskej kvality. Bez konzervantov.

Sladká, kvetinová vôňa s tónmi jablka a medu. Jeho účinky a vlastnosti oceníte hlavne pri bábätkách a deťoch, kde je takmer neoceniteľný. Jemnučká forma starostlivosti o pokožku bábätiek už od narodenia. Pridajte ju do kúpeľa, alebo postriekajte bielizeň, kedy môže pomôcť k upokojeniu a zaspaniu. Ale aj tí 'veľkí' môžu profitovať z jeho účinkov. Sme radi, že my ho v ponuke máme a to v najvyššej, potravinovej kvalite bez konzervantov. 

Detailné informácie

Bylinné extrakty
Bylinné extrakty
Prírodný produkt
Prírodný produkt
Ručne robená kozmetika
Ručne robená kozmetika
Slovenská kozmetika
Slovenská kozmetika

Podrobný popis

Kde použiť hydrolát z rumanu rímskeho? 

 • Presne ako hydrolát z nevädze poľnej, aj rumanček môže byť nápomocný pri zápaloch očných spojiviek, podráždených, unavených a svrbiacich očiach, či už od alergie alebo od počítača.
 • Predstavuje jemný a efektívny prostriedok starostlivosti o detskú pokožku už od narodenia. Oceníte ho pri rôznych vyrážkach, svrbení, podráždení, zapareninách, stačí nastriekať.
 • Môže pomôcť aj pri hnačkách, kolikách a kŕčoch tráviaceho traktu.
 • Novej mamičke môže priniesť úľavu sedací kúpeľ s týmto hydrolátom, ideálne v kombinácii s hamamelom
 • V prípade vaginálnej infekcie môžete skúsiť výplach v kombinácii so saturejkovým hydrolátom
 • Dojčiace mamičky si zasa môžu po kojení opláchnuť prsia so zriedeným hydrolátom aby tak predišli suchým bradavkám a prasklinám. 
 • Upokojuje vyrážky, alergické reakcie, psoriázu, ružienku, akné, potničky a začervenanie.
 • Hodí sa aj pri spálení alebo opaľovaní, ako levanduľa.
 • Funguje ako odstraňovač make upu, pleťová voda a toner v jednom.
 
Recepty
 • Zvýraznenie blond vlasov a dodanie lesku — Zrieďte hydrolát s vodou v pomere 50:50 a opláchnite si umyté vlasy, alebo nastriekajte priamo na vlasy. 

 • Na prerezávajúce zúbky — Zrieďte hydrolát s vodou v pomere 1:1 a natierajte ďasná, zmiernite tak podráždenie, svrbenie, infekcie, ale aj mrzutosť. Pridajte aj pár kvapiek do fľaše s vodou, kde zasa pomôže upokojiť hnačku. 

Kvalita kvetových vôd

Certifikovaná BIO kvetová voda (hydrosól alebo hydrolát) potravinárskej kvality. Naše hydrosóly pochádzajú z BIO poľnohospodárskej produkcie a neobsahujú žiadne konzervanty, narozdiel od tých kozmetických. Odporúčame pre terapeutickú prax. 

Právna doložka: Informácie o zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú súborom informácií voľne prístupných z odbornej literatúry, alebo na internete z domácich, či zahraničných informačných zdrojov a nie sú dôkazom o pôsobení produtku a jeho liečivých účinkoch. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Akékoľvek použitie produktu na terapeutické účely konzultujte so svojim lekárom.

 

Dodatočné parametre

Kategória: BIO Kvetové vody
INCI: Roman Chamomile
Objem: 100 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: