;
Pri nákupe 30 € dostanete od nás DARČEK ZDARMA ! Doprava nad 49 € ZADARMO.

Osviežovač do šatníka ( Dream big never stop dreaming )

€4,80 €4 bez DPH
Skladom (1 ks)

Osviežovač do šatníka ( Dream big never stop dreaming )

Osviežovač do šatníka vyrobený z prírodnej hliny schnúcej na vzduchu. Stačí nakvapkať pár kvapiek obľúbenej silice a zavesiť na ramienko medzi obľúbené oblečenie alebo priamo do skrine a užívať si obľúbenú vôňu pri každom jej otvorení!

Osviežovač sa posiela bez vône. Môžete si k nemu zakúpiť prírodný esenciálny olej z našej ponuky. Ak chcete niekoho obdarovať, je navoňaný osviežovač pekný a originálny darček.

 

Detailné informácie

Bylinné extrakty
Bylinné extrakty
Ručne vyrobené
Ručne vyrobené
Slovenská kozmetika
Slovenská kozmetika
Prírodný produkt
Prírodný produkt

Podrobný popis

Prírodné esenciálne oleje sú známe svojimi terapeutickými účinkami pri rôznych druhoch zdravotných problémov. Svoje využitie majú aj v domácnosti ako prírodný odpudzovač molí alebo komárov. Ich inhalácia pôsobí pozitívne proti bolestiam hlavy, obľúbená vôňa funguje antidepresívne, povzbudivo, správne zvolená kombinácia olejov dokáže dokonca efektívne prečistiť vzduch od vírusov.

Ako používať osviežovače?

Položte ho na papierovú servítku a vo vodorovnej polohe nakvapkajte ľubovoľný počet kvapiek silice podľa želanej intenzity vône. Servítkou odsajte z povrchu nadbytočnú vlhkosť, aby ste zamedzili stečeniu oleja na nábytok alebo odev. Dôležité upozornenie: riaďte sa inštrukciami výrobcu oleja uvedenými na obale konkrétneho výrobku! Keďže pri kvalitných olejoch ide o silnú koncentráciu silíc, môžu pri kontakte s kožou alebo sliznicami vyvolať podráždenie.

Kde všade sa dajú osviežovače TerracottaFresh využiť?

Môžete ich umiestniť kdekoľvek, kde chcete cítiť závan obľúbenej vône, či už v šatníku, v šuflíku, botníku, na toalete alebo v kúpeľni. Čím menšia miestnosť, tým efektívnejšie a dlhšie osviežovač pôsobí. Osviežovač môžete pokojne zavesiť aj v aute ako náhradu chemických stromčekov!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: