;
Ku každej objednávke VZORKA ďalšieho produktu ZDARMA !

Aroma náramok HVIEZDA (horčicová)

€5,50 €4,58 bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Aroma náramok HVIEZDY - horčicová

Náramok z prírodnej hliny a portugalského korku. Ak si milovníkom minimalizmu, aromaterapie a prírody, potom si ideálnym nositeľom tohto jedinečného náramku. 

Žiadne kovové komponenty, len korálka ručne vymodelovaná z prírodnej hliny a šnúrka z pravého portugalského korku. Veľkosť je nastaviteľná úplne na mieru vďaka posuvnému uzlu.

Ráno pred odchodom z domu si na korálku kvapni kvapku 100% prírodného esenciálneho oleja a celý deň si vychutnávaj závan obľúbenej vône pri každom pohybe rukou.

Prosím, vyhni sa kontaktu náramku s vodou (ponorenie či prúd tečúcej vody)- korková šnúrka je síce vodeodolná ale korálka je vyrobená z hliny schnúcej na vzduchu bez potreby výpalu, aby sa zachovala prirodzená pórovitosť, vďaka ktorej nasáva esenciálne oleje. Neboj sa však, pár kvapiek vody či dažďa mu určite neublíži;)

Nezabudni, že prírodné silice môžu u citlivých osôb vyvolať podráždenie, preto sa vyhni ich kontaktu s pokožkou. Náramok si navoniavaj ešte pred navlečením na ruku- polož ho na papierovú či textilnú servítku, kvapni olejček a počkaj kým vsiakne. Vždy sa riadi pokynmi výrobku konkrétneho oleja!

Želám ti krásne voňavé nosenie!

Bylinné extrakty
Bylinné extrakty
Ručne vyrobené
Ručne vyrobené
Slovenská kozmetika
Slovenská kozmetika
5 Prírodný produkt
Prírodný produkt

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: