;
Pri nákupe 30 € dostanete od nás DARČEK ZDARMA ! Doprava nad 49 € ZADARMO.

Aroma náramok HVIEZDA (horčicová)

€5,50 €4,58 bez DPH
Skladom (1 ks)

Aroma náramok HVIEZDY - horčicová

Náramok z prírodnej hliny a portugalského korku. Ak si milovníkom minimalizmu, aromaterapie a prírody, potom si ideálnym nositeľom tohto jedinečného náramku. 

Žiadne kovové komponenty, len korálka ručne vymodelovaná z prírodnej hliny a šnúrka z pravého portugalského korku. Veľkosť je nastaviteľná úplne na mieru vďaka posuvnému uzlu.

Ráno pred odchodom z domu si na korálku kvapni kvapku 100% prírodného esenciálneho oleja a celý deň si vychutnávaj závan obľúbenej vône pri každom pohybe rukou.

Prosím, vyhni sa kontaktu náramku s vodou (ponorenie či prúd tečúcej vody)- korková šnúrka je síce vodeodolná ale korálka je vyrobená z hliny schnúcej na vzduchu bez potreby výpalu, aby sa zachovala prirodzená pórovitosť, vďaka ktorej nasáva esenciálne oleje. Neboj sa však, pár kvapiek vody či dažďa mu určite neublíži;)

Nezabudni, že prírodné silice môžu u citlivých osôb vyvolať podráždenie, preto sa vyhni ich kontaktu s pokožkou. Náramok si navoniavaj ešte pred navlečením na ruku- polož ho na papierovú či textilnú servítku, kvapni olejček a počkaj kým vsiakne. Vždy sa riadi pokynmi výrobku konkrétneho oleja!

Želám ti krásne voňavé nosenie!

Bylinné extrakty
Bylinné extrakty
Ručne vyrobené
Ručne vyrobené
Slovenská kozmetika
Slovenská kozmetika
Prírodný produkt
Prírodný produkt

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: