Pleťové olejové séra

 

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

   
 • Tip Kód: 504
  Skladom

  Prírodné liftingové sérum zo zmesi vzácnych olejov vhodné pre všetky typy pleti. Vegánsky produkt.

  Anti-aging pleťové sérum sa skladá z arganového oleja a ďaľších vzácnych prírodných, ľahko vstrebateľných olejov, ktoré sú vhodné najmä na očné okolie, mimické vrásky. Sérum obsahuje tiež koenzým Q10, ktorý je silným antioxidantom, omladzuje pleť a zvyšuje elasticitu pokožky. Špeciálna zmes olejov prirodzene pôsobí liftingovo, vyhladzujú sa vrásky a zjemňujú tmavé fľaky na pokožke. Olej je určený najmä ľuďom s citlivou pokožkou alebo jednoducho tým, ktorí neznesú žiadne chemické liftingové zázraky.

  Používajte ho ako náhradu pleťového a očného krému.

  Dermatologicky testované. Netestované na zvieratách.


  od €15
 • Kód: 502
  Skladom

  Prírodné pleťové sérum vhodné pre mastnú, aknóznu pokožku. Vegánsky produkt.

  Pleťové sérum na mastnú pokožku sa skladá z arganového oleja a zo zmesi vybraných prírodných, ľahko vstrebateľných olejov a esenciálnych olejov, ktoré sú vhodné na mastnú a problematickú pokožku. Prírodné oleje prirodzene upravujú tvorbu kožného mazu, rozjasňujú pleť a sú protizápalové. Sérum obsahuje tiež vzácny kukuiový olej. Sérum vracia prirodzené samoregulačné schopnosti pokožky a neupcháva póry. Je určený najmä ľuďom s mastnou, aknóznou pokožkou. V starostlivosti o mastnú, aknóznu pokožku doporučujeme skombinovať s používaním mydla Čierne uhlie.

  Používajte ho ako náhradu pleťového krému.

  Dermatologicky testované. Netestované na zvieratách.


  od €4,50
 • Kód: 500
  Skladom

  Prírodné pleťové sérum vhodné pre citlivú, suchú pokožku. Vegánsky produkt.

  Pleťové sérum na suchú, citlivú pokožku sa skladá z arganového oleja a zo zmesi vybraných prírodných, ľahko vstrebateľných olejov, ktoré sú pleť vyživujú a hydratujú do hĺbky. Sérum vracia prirodzené samoregulačné schopnosti pokožky a neupcháva póry. Je určený najmä ľuďom s citlivou a suchou pokožkou, nakoľko sérum obsahuje olej z ruže damaskej, ktorý upokojuje začervenanie a zápaly.

  Používajte ho ako náhradu pleťového krému.

  Dermatologicky testované. Netestované na zvieratách.


  od €4,50

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom