Šancová 6, 902 01 Pezinok Slovenská republika
+421 903 113 671 info@savon.sk
Close
Vianočný balíček Luxusná sada pre ženy foto
Vianočný balíček Luxusná sada pre ženyVianočný balíček Luxusná sada pre ženy foto 2

LUXUSNÁ SADA PRE ŽENY

28.00 

O telo sa treba starať, preto ho rozmaznávajte. Obdarujte svojich blízkych kvalitnou prírodnou kozmetikou.

Produkty sú balené v darčekovej krabičke s vianočným motívom.

Darčeková sada je určená najmä pre zjemnenie a regeneráciu pleti. Obsahuje prírodné liftingové sérum so vzácnym opunciovým olejom, ktorý pleť vyhladzuje, intenzívne regeneruje a pomáha pri odsraňovaní pigmentových škvŕn. V kombinácii s masážou mesačným kameňom, ktorý vytvára emocionálnu rovnováhu, má omladzujúce účinky, čistí pleť a eliminuje kozmický prach na našej pleti, tak dosiahnete dokonalú kombináciu pre každodenné ošetrenie, výživu a ochranu všetkých typov pleti. Zároveň je ideálnym darčekom pre všetky ženy, ktoré vôňa jasmínu neodoľatelne priťahuje. Telový olej Jasmín je olej s emóciou nežnosti a krásy, ktorú budete cítiť a vidieť. Z pohľadu aromaterapie pôsobí jasmín afrodiziakálne, antidepresívne a navracia ženám ich ženkosť a nehu. Jasmín ukľudňuje, pomáha uvoľniť napätie a úzkosť, podporuje sexuálnu túžbu a je symbolom čistoty.

Popis

Popis: Darčeková sada je určená najmä pre zjemnenie a regeneráciu pleti. Obsahuje prírodné liftingové sérum so vzácnym opunciovým olejom, ktorý pleť vyhladzuje, intenzívne regeneruje a pomáha pri odsraňovaní pigmentových škvŕn. V kombinácii s masážou mesačným kameňom, ktorý vytvára emocionálnu rovnováhu, má omladzujúce účinky, čistí pleť a eliminuje kozmický prach na našej pleti, tak dosiahnete dokonalú kombináciu pre každodenné ošetrenie, výživu a ochranu všetkých typov pleti. Zároveň je ideálnym darčekom pre všetky ženy, ktoré vôňa jasmínu neodoľatelne priťahuje. Telový olej Jasmín je olej s emóciou nežnosti a krásy, ktorú budete cítiť a vidieť. Z pohľadu aromaterapie pôsobí jasmín afrodiziakálne, antidepresívne a navracia ženám ich ženkosť a nehu. Jasmín ukľudňuje, pomáha uvoľniť napätie a úzkosť, podporuje sexuálnu túžbu a je symbolom čistoty.

TIP: Na čistú navlhčenú pleť naneste pár kvaiek prírodného anti aging séra a mesačným kameňom zapracujte sérum krátkou masážou tváre do pokožky.

Darčeková sada obsahuje: Anti aging sérum 10 ml, Telový olej Jasmín 50 ml, polodrahokam Mesačný kameň

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte recenziu ako prvý “LUXUSNÁ SADA PRE ŽENY”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *